oferta promocja T-Mobile na Boże Narodzenie 2021
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

GIGAŚwięta w T-Mobile – klienci dostaną drugie urządzenie za darmo. Jest w czym wybierać

Orange, Play i Plus zaprezentowali już swoje oferty na święta Bożego Narodzenia 2021. Najwyższa więc pora, aby to samo zrobił też T-Mobile. Klienci tego operatora będą mogli m.in. otrzymać drugie urządzenie w prezencie, a także duży pakiet internetu w taryfach 5G.

Promocja T-Mobile na Boże Narodzenie 2021 – abonament

Świąteczna oferta T-Mobile to przede wszystkim drugie urządzenie w prezencie. Klienci mają do wyboru w ofercie abonamentowej M+ i L+ kilka zestawów, w tym:

Z kolei osoby, które zdecydują się na ofertę internetu domowego w taryfie M lub L wraz z routerem, otrzymają w prezencie opaskę sportową Xiaomi Mi Smart Band 6.

Wszystkie świąteczne zestawy dostępne są w elastycznych ratach 0% na 24 lub 36 miesięcy. Jeżeli klient wybierze taryfę M+ na dwa lata, otrzyma dodatkową zniżkę na urządzenie w wysokości 200 złotych, natomiast w przypadku oferty L+ już 300 złotych. Ponadto zarówno w taryfie M+, jak i L+ operator daje pakiet aż 200 GB internetu do miesiąc.

oferta promocja T-Mobile na Boże Narodzenie 2021 taryfa M+ L+ cennik
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

Pełna oferta zestawów świątecznych jest dostępna na dedykowanej stronie internetowej T-Mobile.

Promocja T-Mobile na Boże Narodzenie 2021 – MIX

Operator przygotował również trzy świąteczne zestawy MIX BOX, które stworzono wspólnie z Nelą Małą Reporterką:

  • Redmi 10 z opaską Xiaomi Mi Smart Band 5 i zestawem Neli za złotówkę w MIX 60,
  • Redmi 9AT z opaską Xiaomi Mi Smart Band 5 i zestawem Neli za złotówkę w MIX 50,
  • Samsung Galaxy A03s z zestawem Neli za złotówkę w MIX 40.

W skład Zestawu Neli wchodzi książka „Nela w krainie wombatów” i jedna z dwóch maskotek, która jest przydzielana losowo.

oferta promocja T-Mobile na Boże Narodzenie 2021 MIX
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

Jednocześnie operator poinformował o wprowadzeniu nowej taryfy MIX 60, w której użytkownik dostaje pakiet 15 GB internetu (po doładowaniu konta otrzymuje kolejne 15 GB) oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a także Supernet Video HD.

oferta T-Mobile MIX cennik
źródło: Biuro prasowe T-Mobile Polska

Bonus: pakiet 10 GB internetu za darmo

Operator poinformował dziś, że jego klienci, w ramach akcji Happy Fridays, mogą do 16 listopada 2021 roku odebrać pakiet 10 GB internetu za darmo w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800.

W ofertach abonamentowych bonusowy pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego, natomiast w taryfach MIX i na kartę przez 7 dni od momentu uruchomienia.