Play - oferta Black Month

Promocja: 3 miesiące abonamentu w Play za 0 złotych na Black Month

Polscy marketingowcy robią od lat wszystko, by hasło Black Friday straciło na swoim oryginalnym znaczeniu. Do tej zabawy dołącza operator komórkowy Play, oferując promocję nie przez jeden dzień, a przez cały miesiąc. Sprawdźmy zatem szczegóły tej oferty.

Black Month w Play

3 miesiące abonamentu za 0 złotych – oto promocja, jaką Play przygotował w listopadzie dla swoich klientów. Niezależnie od tego, czy chcemy zakupić nową umowę, przedłużyć starą usługę, przejść z karty lub MIX na abonament, czy też przenieść numer od innego operatora, każdy dostanie bezpłatne trzy miesiące.

Promocja dotyczy abonamentu na 24 miesiące, a ceny miesięcznych usług uwzględniają już rabaty: 5 złotych za fakturę elektroniczną i terminowe płatności, a także 5 złotych za zgody na marketing i profilowanie. Czy operator przygotował coś wartego uwagi? Rzućmy okiem na samą ofertę.

Bez telefonów, lecz z mnóstwem danych

Pomijając wariant z 3 GB pakietu danych za 35 złotych miesięcznie, oferta przygotowana przez Play wydaje się dość ciekawa. Pakiet 120 GB za 80 złotych na miesiąc prezentuje się najkorzystniej, zwłaszcza że za pierwsze trzy miesiące nie płacimy ani złotówki. Warto też zaznaczyć, że od opcji z 60 GB za 60 złotych miesięcznie zaczyna się także dostęp do sieci 5G. To z pewnością będzie ważne dla osób korzystających ze smartfonów, obsługujących już tę technologię.

Z okazji Black Month, Play przygotował dla swoich klientów trzy warianty promocyjne.
Z okazji Black Month Play przygotował dla swoich klientów trzy promocyjne abonamenty (źródło: Play)

Ważna informacja dla osób korzystających z roamingu. Najtańsza z ofert – 3 GB pakietu danych – oferuje 2,92 GB w krajach Unii Europejskiej. Opcja z 60 GB to już 7,01 GB w roamingu. Najdroższy wariant z 120 GB za 80 złotych przyzna 9,35 GB pakietu danych za granicą.

Co jest jednak najważniejsze – oferta jest dostępna tylko za pośrednictwem strony internetowej Play. W komunikacie prasowym nie znajdziemy też żadnej informacji na temat promocji związanych z telefonami. Ten można dobrać w koszyku, ustalając pierwszą wpłatę oraz comiesięczną ratę sprzętową.

Nie ma się jednak co martwić – Play z pewnością przygotuje specjalne promocje na telefony, bliżej samego Black Friday.