Święty Mikołaj Orange logo
fot. PublicDomainPictures / Pixabay

To się dzieje naprawdę: Orange startuje z ofertą na święta Bożego Narodzenia 2021

Sezon promocji na Boże Narodzenie 2021 uznajemy za otwarty. Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który przygotował i zaprezentował swoją ofertę świąteczną. Obiecuje, że nadchodzące święta będą pełne niespodzianek i prezentów.

Nowa oferta Orange na Boże Narodzenie 2021

Klienci Orange Love, którzy podpiszą nową umowę lub przedłużą obecną na kolejne 24 miesiące i wybiorą plan Extra lub Premium (za – odpowiednio – 159,99 złotych i 209,99 złotych miesięcznie), w ramach świątecznej promocji będą mogli za symboliczną złotówkę odebrać smartfon Oppo A15s lub telewizor TCL z ekranem o przekątnej 32 cali.

Orange oferta na Boże Narodzenie 2021 promocja
źródło: Biuro prasowe Orange Polska

Operator przygotował również specjalną ofertę dla klientów, którzy wybiorą abonament komórkowy z planami #hello5G (Plan 60 lub Plan 80) bądź pakiet Love z telewizją na 24 miesiące – otrzymają oni drugie urządzenie z zestawu za złotówkę. Do wyboru jest kilka zestawów, w tym:

Operator informuje, że oferty świąteczne łączą się. Jeżeli klient kupi jeden z dostępnych zestawów, w którym otrzymuje jedno z urządzeń za złotówkę, i dodatkowo podpisze umowę na pakiet Love z telewizją, dostanie jeszcze smartfon Oppo A15s lub 32-calowy telewizor marki TCL za złotówkę.

Orange oferta na Boże Narodzenie 2021 promocja
źródło: Biuro prasowe Orange Polska

Duże paczki internetu na święta Bożego Narodzenia 2021

To jednak jeszcze nie koniec. W ofercie Orange Love z dwoma usługami oraz przy zakupie internetu domowego 4G, operator proponuje dwa razy więcej gigabajtów – aż 500 GB.

Z kolei klienci, którzy wybiorą plan w #hello5G i dowolny pakiet Love, dostaną w prezencie paczkę 300 GB za darmo do wykorzystania na terenie kraju w ciągu trzech miesięcy. Pakiet aktywuje się automatycznie zarówno po podpisaniu nowej umowy, jak i przedłużeniu dotychczasowej.

Nowa oferta Orange na Boże Narodzenie 2021 dla firm

Oczywiście Orange nie zapomina też o klientach firmowych. W ramach świątecznej promocji zwiększyło pakiety internetowe w Planach Firmowy M, L i XL do – odpowiednio – 60 GB, 90 GB i 180 GB. Ponadto oni także mogą otrzymać dodatkową paczkę 300 GB danych w prezencie do wykorzystania w Polsce w ciągu trzech miesięcy.

Orange przygotowało również zestawy, gdzie za drugie urządzenie klient zapłaci 1 złoty + VAT. Do wyboru są m.in.:

  • Redmi Note 8 2021 + jeden z czterech produktów marki Xiaomi do wyboru (721 złotych + VAT w Planie Firmowym M),
  • Samsung Galaxy S20 FE 5G + Samsung Galaxy A32 5G (2137 złotych + VAT w Planie Firmowym M),
  • Oppo Reno 5 Z + Oppo A16 (1249 złotych + VAT w Planie Firmowym M).