Redakcja - najlepsze źródło informacji o świecie mobilnym!
Ważne

Redakcja

Skład redakcji

Tabletowo.pl Redakcja

Katarzyna Pura

królowa chaosu / CEO, owner, editor in chief
Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.
Tabletowo.pl Redakcja

Łukasz Ładecki

CTO
Rzeczy niemożliwe ogarniam w szybkich minutach.

Tabletowo.pl Redakcja

Grzegorz Dąbek

wydawca, redaktor, podwładny Królowej
Moja miłość do telefonów komórkowych zaczęła się w 2001 roku od Nokii 3410 i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Z dużym zainteresowaniem obserwuję rynek i pojawiające się na nim nowości, aczkolwiek wciąż czekam na prawdziwą rewolucję.
Tabletowo.pl Redakcja

Karol Kunat

Wydawca, redaktor, geniusz, filantrop
Niepoważnie podchodzi do technologii, za co ona odwdzięcza mu się tym samym. Za młodu wibrująca w kieszeni Nokia 3310 złamała mu nogę. Chciałby się zemścić, ale boi się kolejnych obrażeń ciała. Wrażliwy na muzykę. Nie dokarmiać, lepiej, żeby nie wiedział, gdzie masz lodówkę.
Tabletowo.pl Redakcja

Paweł Pobudejski

Redaktor, podcaster, tester
Miłośnik i pasjonat technologii, zdarzało mu się moderować na forach o Androidzie, obecnie współtworzy hehTecha. Słucha dobrego polskiego hip-hopu.

Tabletowo.pl Redakcja

Kacper Żarski

Redaktor, tester, recenzent
Na początku nieszkodliwy maniak smartfonów, w tym momencie uzależniony od wszystkiego co związane z technologią. Okazyjnie lubię pobawić się aparatem. Nie boję się modyfikacji i roota, uwielbiam testować wszystkie nowości, a pisanie to moje hobby! Wolne chwile spędzam na Tabletowo oraz tworząc własny blog i kanał na YouTube: kapsologicznie.pl/yt
Tabletowo.pl Redakcja

Grzegorz Cichocki

Redaktor, Linuksiarz-Amator
Miłośnik czystego Androida od pierwszej chwili z Moto G 2013 oraz fan systemów typu Linux. Poza tym lubi oglądać seriale, zwłaszcza te związane z uniwersum DC.
Tabletowo.pl Redakcja

Krzysztof Swoboda

Od 2011 roku redaktor w kilku serwisach poświęconych nowoczesnym technologiom. Prywatnie fan urządzeń od Sony. Od jakiegoś czasu prowadzi swój recenzencki kanał w serwisie YouTube ;)
Tabletowo.pl Redakcja

Łukasz Bielecki

Redaktor
Mobilną technologią zainteresowany prawie od zawsze. Przeciwnik szalejących cen smartfonów. Fan motoryzacji, trochę sceptycznie nastawiony do jej romansu z silnikami elektrycznymi.
Tabletowo.pl Redakcja

Adrian Patej

Chemik z duszą szalonego naukowca i nienormalnym podejściem do życia. Geek ciekawski świata. Lubi dużo gadać, współprowadząc podcast hehTech. Pełen energii i entuzjazmu, z dużym dystansem do siebie i prześmiewczością wobec świata. Nigdy nie ma pomysłu na dobrą notkę biograficzną ;)
Tabletowo.pl Redakcja

Dawid Różański

Redaktor
Znawca sprzętu wszelakiego - głównie chińskiego ;) Sprowadzał i kupował produkty Xiaomi z Chin zanim to było modne. W wolnych chwilach szuka promocji, podróżuje i fotografuje.
Tabletowo.pl Redakcja

Andrzej Libiszewski

Ministr Zupełnie Mocny i Wielemożliwy, akreditowany Ziemsko
Od zawsze miłośnik fantastyki i gier, fotograf - amator, sroka, której się podobają techniczne błyskotki. Jeśli nie gra dobra muzyka to powinna, a jeśli nie wariat, to w każdym razie sokowirówka na pół etatu.
Tabletowo.pl Redakcja

Marcin Błocian

Niepoprawny optymista. Pasjonat historii i militariów. Piszę o nowych technologiach. W wolnym czasie robię zdjęcia i gram w czołgi. Wkrótce dumny mąż.
Tabletowo.pl Redakcja

Tomek Woźniak

Student informatyki zafascynowany przyszłością, nauką i przyszłością nauki. Tutaj głównie cykl #MiniNauka.
Tabletowo.pl Redakcja

Karol Krajewski

Redaktor
Z zawodu człowiek od zabezpieczeń informatycznych, po godzinach geek pełną gębą. Miłośnik technologii oraz gier wideo, zawsze ze słuchawkami w lub na uszach. Dobrej pizzy i kraftowym piwkom nigdy nie odmawia.
Tabletowo.pl Redakcja

Maciej Matan

Student. Fanatyk nowych technologii. Śledzi uważnie wszystkie wydarzenia w świecie technologii, próbuje także tą wiedzą podzielić się z innymi. Fan piłki nożnej, biegania i dobrej muzyki.
Tabletowo.pl Redakcja

Damian Drożdżewski

REDAKTOR TESTER
Jestem wgryziony w ekosystem Apple, na który patrzę chłodno i z dystansem, coraz częściej korzystam z rozwiązań konkurencji.
Tabletowo.pl Redakcja

Maciek Grabowski

Redakor
Jestem fanem nowych technologi, od kiedy rozwaliłem młotkiem pierwszą Nokie 3310. Dużo bawię się arduino, latam dronami i jeżdzę na desce. Marzę, aby swoje Clio IV zamienić na Tesle X. Prowadzę też bloga o ochronie danych osobowych;)
Tabletowo.pl Redakcja

Krzysztof Sykta

Dziennikarz, publicysta. Tester systemu Windows 10. Były redaktor naczelny magazynu Playback. Pasjonat fotografii mobilnej (LG G7 ThinQ, Lumia 950).
Tabletowo.pl Redakcja

Monika Banecka

Tropienie kruczków i haczyków w ofertach operatorów ma we krwi, a rezultatami poszukiwań dzieli się w swoich artykułach. Miłośniczka popularnych "jabłuszek" i testowania cierpliwości Siri. Geocacherka (czasem bardziej lub mniej aktywna), nieposkromiona gaduła i poszukiwaczka różnorodnych ścieżek rozwoju osobistego.
Tabletowo.pl Redakcja

Adam Pawłowski

Gry i literatura – to bez wątpienia moje dwie największe pasje. Gram od wczesnego dzieciństwa, uwielbiam eksplorować fikcyjny świat i dawać mu się „pochłonąć”. Moim ulubionym uniwersum jest świat Wiedźmina – arcydzieło CD Projekt RED cenię na równi z genialnymi książkami Andrzeja Sapkowskiego. Rozwijam też drugą pasję, jaką jest literatura. Swoje teksty (zwłaszcza wiersze i opowiadania) piszę głównie do szuflady, choć parokrotnie udostępniałem je na forach literackich, gdzie zdobywałem pozytywne opinie czytelników. Zainteresowanie literaturą zaprowadziło mnie na studia polonistyczne, które niedawno ukończyłem. W międzyczasie zainteresowałem się digital marketingiem. Pracuję nad własną stroną internetową, gdzie samodzielnie przygotowuję wszelkie treści (teksty, grafiki, video, animacje). W niedalekiej przyszłości chcę ją wypozycjonować, aby znalazła się na pierwszej stronie Google. Moim największym marzeniem jest zostanie scenarzystą gier RPG i założenie własnego studia deweloperskiego, w którym mógłbym współtworzyć i kreować niesamowite historie.
Tabletowo.pl Redakcja

Kamil Komisarz

Geek, który ma za sobą już 21 wiosen. Z roku na rok coraz bardziej zafascynowany podróżami oraz produktami z Państwa Środka.
Tabletowo.pl Redakcja

Michał

Piszę o usterkach i zaletach wybranych produktów elektronicznych. Komentuję i wspieram trudne procesy reklamacyjne - tak, aby nikt nie został SAM z Usterką
Tabletowo.pl Redakcja

Wojciech Plackowski

W Allegro, sprzedaży i telefonach siedzę od lat. Prywatnie fan fantastyki i science fiction.
Tabletowo.pl Redakcja

Denis Żak

W technologii najbardziej cenię praktyczność, minimalizm oraz matową czerń ;) Chorobliwy pedant i perfekcjonista. Wielbiciel MCU :)
Tabletowo.pl Redakcja

Adrian Widerski

Z zawodu programista, po godzinach również designer. Wielki fan postępu technologicznego, innowacji i wielkich odkryć. W końcu zorganizowany, ostrożny człowiek, który na każdy problem próbuje spojrzeć z różnych stron i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Tabletowo.pl Redakcja

Maciej Zabłocki

Jestem związany z branżą od blisko 15 lat. Moją przygodę rozpocząłem w serwisach growych, potem pełniłem rolę redaktora naczelnego, tworzyłem podcasty i materiały wideo, aż ostatecznie wylądowałem na stanowisku wydawcy dużego portalu technologicznego. Prywatnie zajmuje się grafiką komputerową i marketingiem, ale pisanie jest moją wielką pasją. Podobnie jak gry i technologie.

Zawsze poszukujemy redaktorów! ;)

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną (e-mail wyżej).

Ważne!

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, „który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy komentowania pod odpowiednimi wpisami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona