Ważne

Redakcja

Skład redakcji

Katarzyna Pura

CEO, owner, editor in chief
Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.

Łukasz Ładecki

CTO

Grzegorz Dąbek

Redaktor; wydawca popołudniowy
Moja miłość do telefonów komórkowych zaczęła się w 2001 roku od Nokii 3410 i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Z dużym zainteresowaniem obserwuję rynek i pojawiające się na nim nowości, aczkolwiek wciąż czekam na prawdziwą rewolucję.

Karol Kunat

Niepoważnie podchodzi do technologii, za co ona odwdzięcza mu się tym samym. Za młodu wibrująca w kieszeni Nokia 3310 złamała mu nogę. Chciałby się zemścić, ale boi się kolejnych obrażeń ciała. Wrażliwy na muzykę. Nie dokarmiać, lepiej, żeby nie wiedział, gdzie masz lodówkę.

Piotr Górecki

Technofil, programista, analityk, grafik. Absolwent WEiTI na PW. Hobbistycznie również bloger, kucharz, trójboista-amator oraz miłośnik kotów i psów. Prywatnie bardzo spokojny i bezkonfliktowy człowiek, co nie zawsze wynika z jego (mojego) stylu pisania :)

Paweł Pobudejski

Miłośnik i pasjonat technologii, zdarza mu się moderować na forum o Androidzie. Słucha dobrego polskiego hip-hopu.

Albert Lewandowski

Redaktor
Maniak absolutnie wszystkiego, co związane z motoryzacją oraz technologią. W wolnych chwilach piszę o nowinkach ze świata mobile i hobbystycznie zajmuję się fotografią.

Kacper Żarski

redaktor
Na początku nieszkodliwy maniak smartfonów, w tym momencie uzależniony od wszystkiego co związane z technologią. Okazyjnie lubię pobawić się aparatem. Nie boję się modyfikacji i roota, uwielbiam testować wszystkie nowości, a pisanie to moje hobby! Wolne chwile spędzam na Tabletowo oraz tworząc własny blog i kanał na YouTube: kapsologicznie.pl/yt

Krzysztof Swoboda

Od 2011 roku redaktor w kilku serwisach poświęconych nowoczesnym technologiom. Prywatnie fan urządzeń od Sony. Od jakiegoś czasu prowadzi swój recenzencki kanał w serwisie YouTube ;)

Jakub Gralak

Redaktor
Mieszkaniec Szczecina - miasta, które jest zawsze bliskie sercu. Od dawien dawna zafascynowany nową technologią, a szczególnie urządzeniami mobilnymi. Aktualnie studiuje kierunek 'Informatyka' oraz pracuje jako tester oprogramowania i sprzętu. W miarę możliwości stara się spędzać wolny czas dużo czytając, biegając i jeżdżąc rowerem.

Marek Pakoński

Długo nie mówiłem ani słowa, a gdy zacząłem mówić, to od razu zbyt wiele i po swojemu. Robię to do dziś. Zaczytuję się Dukajem. Oblazły mnie dwa koty, a z żoną to nawet trzy.

Czarek Cieślak

Uzależniony od prądu. Czyta fantasy, lubi science-fiction. Najczęściej ironiczny i sarkastyczny. Subiektywnie opisuje wszystko to, co go otacza. Bywa kontrowersyjny i dobrze mu z tym.

Rafał Zawiślak

Miłośnik nowych technologii, MacUser choć nie tylko, wolne chwile spędzam na korcie tenisowym.

Paweł Warzecha

Wielki fan technologii, z którymi można wyruszyć na miasto. Autor cotygodniowego programu Mobzilla, w którym testuje smartfony – robi to bezlitośnie, bo wierzy, że wszyscy powinni mieć prawo wiedzieć co warto, a czego nie warto kupować. Nie cierpi marketingu i zupy pomidorowej. Lubi Internet za te wszystkie zdjęcia z kotkami.

Robert Nawrowski

Zapalony gadżeciarz, fan nowych technologii. Od 2012 nieustannie i interesuje się tym co w świecie elektroniki piszczy. Prowadzi kanał na YouTube.

Kamil Komisarz

Geek, który ma za sobą już 21 wiosen. Z roku na rok coraz bardziej zafascynowany podróżami oraz produktami z Państwa Środka.

Kacper Łęcki

Redaktor
Poza byciem MobiGeekiem, uczę się w najbardziej prestiżowej klasie w jednej z najlepszych szkół w Polsce. W przyszłym roku zdaję maturę międzynarodową. Aktywnie działam w Klubie Astronomicznym Almukantarat oraz jestem członkiem Mensa Polska. Ponadto od 7 lat uprawiam taniec towarzyski.

Zachary Bujok

Student filologii polskiej, który postanowił pisać o technologii. Oprócz tej, jego pasjami są język (co zrozumiałe), kolej oraz "klasyczna" muzyka elektroniczna. Równie często co o nowinkach technicznych, rozprawia o sprzętach dużo od niego starszych. Podobnie ma z grami, przechodząc nałogowo ponad dwudziestoletnie tytuły. Kocha swojego 3DS'a, jak również dobrą herbatę.

Filip Turczyński

Fan technologii mobilnych oraz wyznawca chmury obliczeniowej. Pasjonat gier i uważny obserwator polskiego GameDevu. W wolnym czasie prowadzi bloga o fajnych miejscach w Polsce – Skomplikowane.pl

Zawsze poszukujemy redaktorów! ;)

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną (e-mail wyżej).

Ważne!

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, „który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy na nasze forum lub do komentarzy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona