Redakcja Tabletowo

Pomysł stworzenia Tabletowo.pl zrodził się piątego czerwca 2010 roku, podczas trwania targów Computex. Było to jedno z pierwszych wydarzeń, na których producenci elektroniki prezentowali swoje odpowiedzi na iPada od Apple, którego premiera miała miejsce prawie pół roku wcześniej. Od pojawienia się pomysłu do jego realizacji minęło ledwie kilka godzin. Dzięki temu Tabletowo.pl stało się pierwszym blogiem o tabletach internetowych, na którym codziennie można było znaleźć dawkę najświeższych informacji. I tak, Tabletowo.pl istnieje i rozwija się w bardzo szybkim tempie.


Tabletowo.pl powstało w czasach trudnych dla tabletów internetowych – w czerwcu 2010 roku mało kto myślał, że są to urządzenia przyszłości – wtedy na rynku był dostępny tylko iPad, a pozostałe modele były wyłącznie „wirtualne”. Jak pokazały kolejne miesiące, a co za tym idzie – premiery kolejnych tabletów na IFA 2010, CES 2011 czy MWC 2011. Te eventy udowodniły, że pomysł stworzenia Tabletowo.pl był strzałem w dziesiątkę. Widać to nie tylko po ilości prezentowanych urządzeń, ale także po rosnącym zainteresowaniu społeczeństwa tego typu urządzeniami. Widać to także po ilości pojawiających się na Tabletowo.pl newsów i komentarzy Czytelników.


Od powstania Tabletowo.pl współpracowaliśmy z technologicznym działem Gazeta.pl, serwisem Antyweb.pl, a przez wiele miesięcy część naszych tekstów można było przeczytać na Interia.pl w dziale nowe technologie. Miewamy epizody także w gazetach drukowanych, jak Mobility czy Logo. Zdarza się, że bywamy źródłem informacji dla zagranicznych portali, w tym dla: SlashGear, Engadget, BGR, AndroidCommunity i wielu innych.

Tabletowo.pl to gwarancja codziennej porcji najświeższych newsów z rynku mobilnego. Odwiedzaj nas, a na pewno się nie zawiedziesz!


Skład redakcji

królowa chaosu / CEO, owner, editor in chief
Wydawca portalu Tabletowo.pl
Radaktor, Prowadzący dział Moto
Redaktor, tester
Redaktor, tester, recenzent

Zawsze poszukujemy redaktorów

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną.

Ważne

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, „który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy do komentowania pod odpowiednimi wpisami. Jeśli nie wiedzie co kupić, sprawdźcie jeden z poradników zakupowych.

Gdzie nas możesz obserwować