Ważne

Redakcja

Skład redakcji

Katarzyna Pura

CEO, owner, editor in chief
Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.

Grzegorz Dąbek

Redaktor; wydawca popołudniowy
Moja miłość do telefonów komórkowych zaczęła się w 2001 roku od Nokii 3410 i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Z dużym zainteresowaniem obserwuję rynek i pojawiające się na nim nowości, aczkolwiek wciąż czekam na prawdziwą rewolucję.

Karol Kunat

Wydawca, redaktor, geniusz, filantrop
Niepoważnie podchodzi do technologii, za co ona odwdzięcza mu się tym samym. Za młodu wibrująca w kieszeni Nokia 3310 złamała mu nogę. Chciałby się zemścić, ale boi się kolejnych obrażeń ciała. Wrażliwy na muzykę. Nie dokarmiać, lepiej, żeby nie wiedział, gdzie masz lodówkę.

Paweł Pobudejski

Miłośnik i pasjonat technologii, zdarza mu się moderować na forum o Androidzie. Słucha dobrego polskiego hip-hopu.

Kacper Żarski

redaktor
Na początku nieszkodliwy maniak smartfonów, w tym momencie uzależniony od wszystkiego co związane z technologią. Okazyjnie lubię pobawić się aparatem. Nie boję się modyfikacji i roota, uwielbiam testować wszystkie nowości, a pisanie to moje hobby! Wolne chwile spędzam na Tabletowo oraz tworząc własny blog i kanał na YouTube: kapsologicznie.pl/yt

Krzysztof Swoboda

Od 2011 roku redaktor w kilku serwisach poświęconych nowoczesnym technologiom. Prywatnie fan urządzeń od Sony. Od jakiegoś czasu prowadzi swój recenzencki kanał w serwisie YouTube ;)

Grzegorz Cichocki

Miłośnik czystego Androida od pierwszej chwili z Moto G 2013 oraz fan systemów typu Linux. Poza tym lubi rozwiązywać zadania z matematyki i oglądać seriale, zwłaszcza te związane z uniwersum DC.

Anna Korczak

Aktywna, uwielbia sport i nowe technologie. Uparta i szczera. Z Androidem prawie od samego początku. Mówią, że można żyć bez smartfona, ale co to za życie...

Damian Pracz

Tester, Redaktor, Sceptyk
Sceptyczny geek. Współprowadzący podcast Shufflecast, poświecony tematyce technologii i lifestyle. Entuzjasta elektroniki, PC, gier, 4 kółek i piłki nożnej. Podobno mało śpi i szuka dziury w całym.

Marek Pakoński

Długo nie mówiłem ani słowa, a gdy zacząłem mówić, to od razu zbyt wiele i po swojemu. Robię to do dziś. Zaczytuję się Dukajem. Oblazły mnie dwa koty, a z żoną to nawet trzy.

Andrzej Libiszewski

Od zawsze miłośnik fantastyki i gier, fotograf - amator, sroka, której się podobają techniczne błyskotki. Jeśli nie gra dobra muzyka to powinna, a jeśli nie wariat, to w każdym razie sokowirówka na pół etatu.

Rafał Zawiślak

Miłośnik nowych technologii, MacUser choć nie tylko, wolne chwile spędzam na korcie tenisowym.

Robert Nawrowski

Zapalony gadżeciarz, fan nowych technologii. Od 2012 nieustannie i interesuje się tym co w świecie elektroniki piszczy. Prowadzi kanał na YouTube.

Bartosz Dul

Redaktor
Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.

Czarek Cieślak

Uzależniony od prądu. Czyta fantasy, lubi science-fiction. Najczęściej ironiczny i sarkastyczny. Subiektywnie opisuje wszystko to, co go otacza. Bywa kontrowersyjny i dobrze mu z tym.

Paweł Warzecha

Wielki fan technologii, z którymi można wyruszyć na miasto. Autor cotygodniowego programu Mobzilla, w którym testuje smartfony – robi to bezlitośnie, bo wierzy, że wszyscy powinni mieć prawo wiedzieć co warto, a czego nie warto kupować. Nie cierpi marketingu i zupy pomidorowej. Lubi Internet za te wszystkie zdjęcia z kotkami.

Filip Turczyński

Fan technologii mobilnych oraz wyznawca chmury obliczeniowej. Pasjonat gier i uważny obserwator polskiego GameDevu. W wolnym czasie prowadzi bloga o fajnych miejscach w Polsce – Skomplikowane.pl

Kamil Komisarz

Geek, który ma za sobą już 21 wiosen. Z roku na rok coraz bardziej zafascynowany podróżami oraz produktami z Państwa Środka.

Kacper Kościański

Moim głównym zainteresowaniem są nowe technologie. Prócz tego lubię pochodzić na siłownie. Na co dzień używam Samsunga Galaxy S8.

Tomek Woźniak

Student informatyki zafascynowany przyszłością, nauką i przyszłością nauki.

Patrycja Wąsik

Ciągle szuka nowych pasji, ale cały czas pozostaje wierna piciu piwa i gapieniu się w ekran. Maniaczka mobilnych technologii, jazdy na rowerze i spania.

Zawsze poszukujemy redaktorów! ;)

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną (e-mail wyżej).

Ważne!

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, “który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy komentowania pod odpowiednimi wpisami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona