Redakcja | Tabletowo.pl
Ważne

Redakcja

Skład redakcji

Katarzyna Pura

królowa chaosu / CEO, owner, editor in chief
Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.

Łukasz Ładecki

CTO
Rzeczy niemożliwe ogarniam w szybkich minutach.

Grzegorz Dąbek

wydawca, redaktor, podwładny Królowej
Moja miłość do telefonów komórkowych zaczęła się w 2001 roku od Nokii 3410 i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Z dużym zainteresowaniem obserwuję rynek i pojawiające się na nim nowości, a ostatnio sporo ciekawego się na nim dzieje.

Karol Kunat

Wydawca, redaktor, geniusz, filantrop
Niepoważnie podchodzi do technologii, za co ona odwdzięcza mu się tym samym. Za młodu wibrująca w kieszeni Nokia 3310 złamała mu nogę. Chciałby się zemścić, ale boi się kolejnych obrażeń ciała. Wrażliwy na muzykę. Nie dokarmiać, lepiej, żeby nie wiedział, gdzie masz lodówkę.

Paweł Pobudejski

Redaktor, tester
Miłośnik i pasjonat technologii. Słucha dobrego polskiego hip-hopu, ostatnimi czasy bawi się fotografią, a w wolnym czasie studiuje.

Krzysztof Swoboda

Od 2011 roku redaktor w kilku serwisach poświęconych nowoczesnym technologiom. Prywatnie fan urządzeń od Sony. Od jakiegoś czasu prowadzi swój recenzencki kanał w serwisie YouTube ;)

Kacper Żarski

Redaktor, tester, recenzent
Na początku nieszkodliwy maniak smartfonów, w tym momencie uzależniony od wszystkiego co związane z technologią. Okazyjnie lubię pobawić się aparatem. Nie boję się modyfikacji i roota, uwielbiam testować wszystkie nowości, a pisanie to moje hobby! Wolne chwile spędzam na Tabletowo oraz tworząc własny blog i kanał na YouTube: kapsologicznie.pl/yt

Tomasz Szwast

Redaktor
Miłośnik nowych technologii od 1998r.

Andrzej Libiszewski

Ministr Zupełnie Mocny i Wielemożliwy, akreditowany Ziemsko
Zbłąkane dziecię Amberu, w pół drogi między Wzorcem Porządku, a Logrusem Chaosu. Z Ghostwheelem pod rękę, ze Spikardem w marzeniach, earl pustki Pomiędzy, szalony książę Galerii Luster, karta Tarota nakreślona między wtedy, a teraz.

Konrad Pisula

Redaktor
Gracz od jakiś 15 lat. Teraz próbuje o tych grach pisać i zarabiać na tym, by udowodnić rodzicom, że granie w Gothica w podstawówce jednak na coś się przydało.

Maciej Zabłocki

Redaktor
Związany z branżą od blisko 16 lat. Pisał do różnych serwisów growych, pełnił rolę redaktora naczelnego, tworzył podcasty i materiały wideo, aż ostatecznie wylądował na stanowisku wydawcy dużego portalu technologicznego. Aktualnie przelewa swoje myśli na łamach Tabletowo i pełni rolę szefa departamentu kreatywnego w domu mediowym. Jara się Spider-Manem, grafiką, grami, technologiami, animacjami i marketingiem.

Adam Pawłowski

Redaktor
Pasjonat gier komputerowych i literatury. Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego, który minął się z powołaniem. Miłośnik twórczości Monty Pythonów i uniwersum Wiedźmina. Chce poznawać świat w myśl pythonowej idei: „Always look on the bright side of life”.

Krzysztof Sykta

Dziennikarz, publicysta. Tester systemu Windows 10. Były redaktor naczelny magazynu Playback. Pasjonat fotografii mobilnej (LG G7 ThinQ, Huawei P20 Pro).

Miłosz Lis

Minimalista, miłośnik podróży i apple-user. Kocha fotografować - szczególnie mobilnie. Miłość do pisania i technologii łączy w jedno pisząc artykuły dla Tabletowo.pl. Wieczory spędza czytając książki Lema i Simmonsa na swoim Kindle'u. Uważa, że decyzje jakich dokonujemy przy zakupie urządzeń wiele o nas mówią, a technologia to narzędzie do rozwoju naszych możliwości.

Kamil Skowron

Prawdopodobnie zjawiając się u ciebie w domu odrazu dorwie się do twojego komputera. Geek i majserkowicz od najmłodszych lat. Chorobliwy gadżeciaż. Chętnie podzieli się spostrzeżeniami na temat kart graficznych, procesorów, płyt głównych, smartfonów... Niestety zazwyczaj nieproszony.

Zawsze poszukujemy redaktorów! ;)

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną (e-mail wyżej).

Ważne!

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, „który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy do komentowania pod odpowiednimi wpisami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona