Redakcja - najlepsze źródło informacji o świecie mobilnym!

Redakcja

Skład redakcji

Tabletowo.pl Redakcja

Katarzyna Pura

królowa chaosu / CEO, owner, editor in chief
Szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.
Tabletowo.pl Redakcja

Łukasz Ładecki

CTO
Rzeczy niemożliwe ogarniam w szybkich minutach.

Tabletowo.pl Redakcja

Grzegorz Dąbek

wydawca, redaktor, podwładny Królowej
Moja miłość do telefonów komórkowych zaczęła się w 2001 roku od Nokii 3410 i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Z dużym zainteresowaniem obserwuję rynek i pojawiające się na nim nowości, aczkolwiek wciąż czekam na prawdziwą rewolucję.
Tabletowo.pl Redakcja

Karol Kunat

Wydawca, redaktor, geniusz, filantrop
Niepoważnie podchodzi do technologii, za co ona odwdzięcza mu się tym samym. Za młodu wibrująca w kieszeni Nokia 3310 złamała mu nogę. Chciałby się zemścić, ale boi się kolejnych obrażeń ciała. Wrażliwy na muzykę. Nie dokarmiać, lepiej, żeby nie wiedział, gdzie masz lodówkę.
Tabletowo.pl Redakcja

Paweł Pobudejski

Redaktor, tester
Miłośnik i pasjonat technologii. Słucha dobrego polskiego hip-hopu, ostatnimi czasy bawi się fotografią, a w wolnym czasie studiuje.

Tabletowo.pl Redakcja

Kacper Żarski

Redaktor, tester, recenzent
Na początku nieszkodliwy maniak smartfonów, w tym momencie uzależniony od wszystkiego co związane z technologią. Okazyjnie lubię pobawić się aparatem. Nie boję się modyfikacji i roota, uwielbiam testować wszystkie nowości, a pisanie to moje hobby! Wolne chwile spędzam na Tabletowo oraz tworząc własny blog i kanał na YouTube: kapsologicznie.pl/yt
Tabletowo.pl Redakcja

Krzysztof Swoboda

Od 2011 roku redaktor w kilku serwisach poświęconych nowoczesnym technologiom. Prywatnie fan urządzeń od Sony. Od jakiegoś czasu prowadzi swój recenzencki kanał w serwisie YouTube ;)
Tabletowo.pl Redakcja

Grzegorz Cichocki

Redaktor, Linuksiarz-Amator
Miłośnik czystego Androida od pierwszej chwili z Moto G 2013 oraz fan systemów typu Linux. Poza tym student informatyki na Politechnice Lubelskiej.
Tabletowo.pl Redakcja

Łukasz Bielecki

Redaktor
Mobilną technologią zainteresowany prawie od zawsze. Przeciwnik szalejących cen smartfonów. Fan motoryzacji, trochę sceptycznie nastawiony do jej romansu z silnikami elektrycznymi.
Tabletowo.pl Redakcja

Adrian Patej

Chemik z duszą szalonego naukowca i nienormalnym podejściem do życia. Geek ciekawski świata. Lubi dużo gadać, współprowadząc podcast hehTech. Pełen energii i entuzjazmu, z dużym dystansem do siebie i prześmiewczością wobec świata. Nigdy nie ma pomysłu na dobrą notkę biograficzną ;)
Tabletowo.pl Redakcja

Dawid Różański

Redaktor
Znawca sprzętu wszelakiego - głównie chińskiego ;) Sprowadzał i kupował produkty Xiaomi z Chin zanim to było modne. W wolnych chwilach szuka promocji, podróżuje i fotografuje.
Tabletowo.pl Redakcja

Andrzej Libiszewski

Ministr Zupełnie Mocny i Wielemożliwy, akreditowany Ziemsko
Od zawsze miłośnik fantastyki i gier, fotograf - amator, sroka, której się podobają techniczne błyskotki. Jeśli nie gra dobra muzyka to powinna, a jeśli nie wariat, to w każdym razie sokowirówka na pół etatu.
Tabletowo.pl Redakcja

Tomek Woźniak

Student informatyki zafascynowany przyszłością, nauką i przyszłością nauki. Tutaj głównie cykl #MiniNauka.
Tabletowo.pl Redakcja

Karol Krajewski

Redaktor
Z zawodu człowiek od zabezpieczeń informatycznych, po godzinach geek pełną gębą. Miłośnik technologii oraz gier wideo, zawsze ze słuchawkami w lub na uszach. Dobrej pizzy i kraftowym piwkom nigdy nie odmawia.
Tabletowo.pl Redakcja

Krzysztof Sykta

Dziennikarz, publicysta. Tester systemu Windows 10. Były redaktor naczelny magazynu Playback. Pasjonat fotografii mobilnej (LG G7 ThinQ, Lumia 950).
Tabletowo.pl Redakcja

Adam Pawłowski

Redaktor
Pasjonat gier komputerowych i literatury. Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego, który minął się z powołaniem. Miłośnik twórczości Monty Pythonów i uniwersum Wiedźmina. Chce poznawać świat w myśl pythonowej idei: „Always look on the bright side of life”.
Tabletowo.pl Redakcja

Miłosz Lis

Minimalista, miłośnik podróży i apple-user. Kocha fotografować - szczególnie mobilnie. Miłość do pisania i technologii łączy w jedno pisząc artykuły dla Tabletowo.pl. Wieczory spędza czytając książki Lema i Simmonsa na swoim Kindle'u. Uważa, że decyzje jakich dokonujemy przy zakupie urządzeń wiele o nas mówią, a technologia to narzędzie do rozwoju naszych możliwości.
Tabletowo.pl Redakcja

Maciej Zabłocki

Redaktor
Związany z branżą od blisko 16 lat. Pisał do różnych serwisów growych, potem pełnił rolę redaktora naczelnego, tworzył podcasty i materiały wideo, aż ostatecznie wylądował na stanowisku wydawcy dużego portalu technologicznego. Jara się Spider-Manem, grafiką, technologiami, montażem i marketingiem.
Tabletowo.pl Redakcja

Konrad Pisula

Gracz od jakiś 15 lat. Teraz próbuje o tych grach pisać i zarobić na tym, by udowodnić rodzicom że granie w Gothica w podstawówce jednak na coś się przydało.
Tabletowo.pl Redakcja

Michał

Piszę o usterkach i zaletach wybranych produktów elektronicznych. Komentuję i wspieram trudne procesy reklamacyjne - tak, aby nikt nie został SAM z Usterką
Tabletowo.pl Redakcja

Kamil Komisarz

Geek, który ma za sobą już 21 wiosen. Z roku na rok coraz bardziej zafascynowany podróżami oraz produktami z Państwa Środka.
Tabletowo.pl Redakcja

Denis Żak

W technologii najbardziej cenię praktyczność, minimalizm oraz matową czerń ;) Chorobliwy pedant i perfekcjonista. Wielbiciel komiksów i ich wszelkich ekranizacji :)
Tabletowo.pl Redakcja

Mikołaj Pruszewski

Okularnik, pasjonat nowinek technologicznych, gadżetomaniak, fotograf, a czasami student. Większość dnia spędza ze swoim telefonem w ręku i MacBookiem w plecaku.

Zawsze poszukujemy redaktorów! ;)

Jeśli uważasz, że masz lekkie pióro i interesują Cię nowe technologie w takim stopniu, że o każdej porze dnia i nocy umiesz z pamięci wyrecytować specyfikację techniczną najważniejszych smartfonów na rynku oraz wymienić technologie, które w ostatnich latach zmieniły świat IT – skontaktuj się z naczelną (e-mail wyżej).

Ważne!

Nie odpisujemy na mejle zawierające pytania o to, „który smartfon/tablet wybrać”. Mamy dziennie mnóstwo takich zapytań i odpowiedzenie na wszystkie zajęłoby nam cenny czas, który możemy wykorzystać do napisania kolejnego newsa lub recenzji. Jeśli macie jakieś wątpliwości, zapraszamy komentowania pod odpowiednimi wpisami.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona