promocja Play Boże Narodzenie 2021
źródło: Biuro prasowe Play

W Play już są święta – drugi smartfon w prezencie na Boże Narodzenie 2021 i znacznie więcej

Wczoraj Orange rozpoczęło sprzedaż świątecznej oferty, a dziś swoją propozycję na tegoroczne święta zaprezentował Play. Klienci operatora mogą otrzymać m.in. drugi smartfon w prezencie oraz internet stacjonarny przez pół roku za darmo.

Promocja Play na Boże Narodzenie 2021

Operator przygotował na święta Bożego Narodzenia 2021 moc prezentów. Klienci, którzy wybiorą abonament głosowy w ofercie M, L lub HOMEBOX ze smartfonem, otrzymają drugi w prezencie. Do wyboru są dwa zestawy. W skład pierwszego wchodzi Samsung Galaxy A52s i Samsung Galaxy A03s, natomiast drugi to Xiaomi Redmi Note 10 5G wraz z Xiaomi Redmi 9A.

Operator przypomina, że klienci w abonamencie dostaną pakiet nawet 150 GB internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także dostęp do telewizji PLAY NOW. Ponadto mogą dokupić drugą kartę SIM z identycznym zestawem usług za 30 złotych miesięcznie (oferta dostępna tylko dla przenoszących numer z innej sieci).

Oferta na Boże Narodzenie 2021 obejmuje również zestaw usług, w skład którego wchodzi internet stacjonarny oraz telewizja NOW TV z dekoderem z systemem Android TV. Osoby, które podpiszą jednocześnie umowę na obie usługi, otrzymają w prezencie soundbar JBL Cinema SB 120 lub tablet Alcatel 3T 10 4G. Ponadto dostaną też dostęp do serwisu Viaplay w cenie abonamentu.

Jednocześnie operator nie zapomina o najmłodszych. W świątecznej odsłonie oferty Junior BOX, przy zakupie dowolnego smartfona, dodaje w prezencie bezprzewodowe słuchawki Motorola Vervebuds 100 lub opaskę sportową Xiaomi Mi Smart Band 5.

Ponadto w wybranych taryfach Junior BOX i MIX dostępny jest też dodatkowy pakiet 100 GB internetu, który można wykorzystać do korzystania z mediów społecznościowych (w tym YouTube, TikTok, Instagram, Messenger, Facebook). Pakiet będzie ważny przez 90 dni kalendarzowych od dnia aktywacji.

promocja Play Boże Narodzenie 2021
źródło: Biuro prasowe Play

Promocja Play na internet na Boże Narodzenie 2021

Operator przygotował również specjalną ofertę na internet stacjonarny: niezależnie od tego, jaką prędkość wybierze klient (od 150 do 600 Mbit/s), przez pierwsze pół roku nie będzie musiał płacić abonamentu. Trzeba jednak wiedzieć, że niniejsza promocja jest dostępna wyłącznie przez stronę internetową sieci.

Podobnie jedynie przez stronę operatora można kupić promocyjną ofertę internetu mobilnego w zestawie z urządzeniem – za 50 złotych miesięcznie klient otrzyma pakiet 200 GB (zamiast standardowych 100 GB) oraz przenośny router WiFi za 9 złotych na start.