niespodzianka super amazing surprise wow komputer laptop internet promocja
fot. Andrea Piacquadio / Pexels

Orange ma taką promocję na Samsunga (też bez abonamentu), że szczęka opada!

Przed nami Czarny Piątek 2022, w trakcie którego firmy i sklepy będą kusiły mniej lub bardziej atrakcyjnymi promocjami. Niektóre już to robią, jak Revolut i Netia, a teraz także Orange, aczkolwiek oferta operatora nie nawiązuje do Black Friday, tylko jest najnowszą propozycją w ramach cyklicznej akcji Oferta tygodnia. Tym razem jest ona naprawdę niezwykle kusząca, bowiem dzięki niej można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Mega promocja w Orange na Samsunga

W ramach najnowszej Oferty tygodnia w Orange możecie kupić zestaw, w skład którego wchodzi składany smartfon Samsung Galaxy Z Flip 4 5G w topowej wersji z aż 512 GB wbudowanej pamięci i smartwatch Galaxy Watch 4 44 mm LTE (z eSIM). Jeśli kupicie go bez abonamentu (bo można też z abonamentem), zapłacicie za niego 5450 złotych. Możecie jednorazowo lub w 36 ratach po 151,39 złotych.

promocja Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 512 GB + Samsung Galaxy Watch 4 44 mm LTE eSIM w Orange za 5150 złotych fot. Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

To spora kwota, ale jednocześnie naprawdę bardzo atrakcyjna. Sam smartfon kosztuje bowiem obecnie w oficjalnej polskiej dystrybucji od 5449 złotych (w Orange), choć w większości sklepów już blisko 6000 złotych. Z kolei Galaxy Watch 4 44 mm LTE sprzedawany jest za od 1119 złotych. Szybka matematyka i okazuje się, że promocja Orange pozwala Wam zaoszczędzić ponad 1000 złotych!

Promocja dostępna będzie do 16 listopada 2022 roku w sklepie internetowym Orange. Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne Galaxy Z Flip 4 – szara, różowa, niebieska i fioletowa. Galaxy Watch 4 44 mm LTE można natomiast dostać w tylko jednej – czarnej.

Promocja jest niezwykle kusząca, ale…

Możliwość zaoszczędzenia ponad 1000 złotych i otrzymanie smartwatcha, który po swojej premierze cieszył się przeogromną popularnością, jest niezwykle kuszącą wizją, lecz nie spodziewam się, żeby dostępne egzemplarze wyprzedały się przed zakończeniem promocji w najbliższą środę, 16 listopada 2022 roku.

Samsung Galaxy Z Flip 4 5G, mimo że wiele osób decyduje się na jego zakup, nie jest Numerem 1 w rankingach sprzedaży. Dla większości klientów składane smartfony pozostają ciekawostką – ja sam wciąż zastanawiam się, czy byłbym w stanie używać na co dzień takiego urządzenia, ale na razie (jeszcze?) się nie zdecydowałem tego sprawdzić, choć ostatnio chodziło mi to po głowie.

Nie zmienia to jednak faktu, że aktualna Oferta tygodnia Orange jest naprawdę atrakcyjna i osoby, które z niej skorzystają, nie tylko zaoszczędzą ponad 1000 złotych, ale też wejdą w posiadanie dwóch bardzo fajnych urządzeń. Szczególnie że Galaxy Watch 4 w połączeniu ze smartfonem Samsunga oferuje pełne spektrum funkcji, w tym pomiar EKG i ciśnienia (aczkolwiek to ostatnie lepiej robi Huawei Watch D).