Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Nauczycielu! NAU Mobile oferuje rok bezpłatnego abonamentu telefonicznego dla pracowników oświaty

Nauczyciele stanęli przed ogromnymi wyzwaniami w ciągu ostatnich miesięcy – nauczanie hybrydowe lub zdalne potrafi być mocno obciążające. Dlatego Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa oferuje bezpłatny dostęp do usług telekomunikacyjnych, na rok!

NAU Mobile za darmo dla nauczycieli

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od lat oferuje produkty ubezpieczeniowe dla nauczycieli. Z uwagi na ogrom pracy, jaki każdego dnia muszą wykonać nauczyciele i jak duży procent obowiązków zależny jest obecnie od komunikacji przez telefon i internet, NAU postanowiło ufundować pracownikom oświaty darmowe abonamenty.

W sieci NAU Mobile, działającej na nadajnikach sieci Plus, nauczyciele będą mogli korzystać z telefonu i internetu przez cały rok za 0 złotych.

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że w tym roku szkolnym na stałe wrócimy do zajęć stacjonarnych. Napływające do nas informacje o nadchodzącej IV fali i wzroście liczby osób zakażonych COVID-19 wskazują na wysokie prawdopodobieństwo powrotu do nauki hybrydowej lub zdalnej w Polsce. W związku z tym dla wszystkich pracowników oświaty przygotowaliśmy darmowy abonament telefoniczny. Mamy nadzieję, że gdy prywatne telefony komórkowe nauczycieli staną się znowu telefonami służbowymi, nasze bezpłatne usługi będą realną i praktyczną pomocą.Adam Rowicki, prezes NAU

Co w pakiecie?

Na co mogą liczyć osoby chcące skorzystać z oferty NAU Mobile? Na rozmowy bez limitu, wiadomości SMS/MMS bez ograniczeń i internet mobilny w ramach comiesięcznego pakietu 10 GB bez żadnych opłat przez najbliższy rok.

Z okazji można skorzystać do końca sierpnia 2022 roku. W tym czasie pracownicy oświaty mogą przenieść do NAU Mobile swój obecny numer lub zdecydować się na nowy. Jedyną opłatę, jaką ponoszą, jest jednorazowa aktywacja numeru, wynosząca 29 złotych. Szczegóły akcji znaleźć można na stronie internetowej edu.naumobile.pl.

Podobne oferty znajdziemy także u innych operatorów. Na przykład Lyca Mobile oddaje w ręce uczniów darmowy internet – przy czym czas trwania promocji ograniczono do 2 miesięcy, a nie całego roku.