shopping zakupy e-commerce iPhone smartfon karta debetowa kredytowa płatnicza
fot. Olya Kobruseva / Pexels

Szukasz nowego smartfona? Nie będziesz miał łatwego wyboru, bo właśnie jest dużo fajnych promocji

Obrodziło promocjami na smartfony i nie tylko przed Wielkanocą. Jeśli szukaliście ciekawego modelu w dobrej cenie, to teraz możecie go kupić. Nie macie jednak łatwego zadania, bo wybór jest duży i trudny.

Promocja na smartfony i nie tylko

Wybór jest naprawdę duży. Na pierwszy ogień idzie Samsung Galaxy A52s 5G, który na Amazon.pl kupicie za 1499 złotych (wysyłka i sprzedaż przez Amazon). W Polsce najtaniej dostaniecie go w Orange za 1799 złotych (bez abonamentu). W tej cenie to doskonały wybór, a w przypadku smartfonów Samsunga wręcz bezkonkurencyjny. Dla porównania, Galaxy A53 5G kosztuje od 1999 złotych, a Galaxy A33 5G – 1749 złotych.

promocja na smartfon Samsung Galaxy A52s 5G za 1499 złotych na Amazon.pl
źródło: Amazon.pl

Jeżeli natomiast nie jesteście fanem smartfonów Samsunga, to możecie przejrzeć ofertę marki realme, która również obniżyła ceny kilku swoich urządzeń:

Wszystkie urządzenia w obniżonych cenach można kupić od dziś w sklepach realmeshop.pl i sklep-realme.pl. Promocja na smartfony obowiązuje do 14 kwietnia, natomiast na tablety aż do 21 kwietnia 2022 roku.

Również od dziś, do 16 kwietnia 2022 roku, kupicie wybrane smartfony marki Motorola w obniżonych cenach:

Jak widać, Motorola przygotowała „ofertę dla każdego”, ponieważ producent daje rabaty na modele z różnych półek, zarówno tych dla mniej, jak i o wiele bardziej wymagających klientów. Wymienione powyżej urządzenia w promocyjnych cenach dostępne są „u wybranych partnerów” (m.in. w sieci sklepów RTV Euro AGD).

promocja na smartfony Motorola na Wielkanoc 2022
źródło: Motorola

Jeśli jednak ani oferta realme, ani Motoroli Was nie zainteresowała, to może to zrobić propozycja marki vivo, która także ogłosiła obniżkę cen. Od dziś, w związku ze zbliżającą się Wielkanocą, kupicie w obniżonych cenach dwa modele:

Oferta obowiązuje do 19 kwietnia 2022 roku. Ponadto wciąż trwa promocja, w ramach której przy zakupie najnowszego smartfona vivo V23 5G otrzymacie w prezencie słuchawki TWS 2 ANC. Ta akcja ma trwać do 25 kwietnia 2022 roku.

Jak jednak zostało wspomniane już w tytule, w obniżonych cenach kupicie nie tylko telefony. Huawei poinformował, że od dziś, do 17 kwietnia 2022 roku, cena monitora Huawei MateView GT 34″ Standard Edition (tj. bez wbudowanego soundbara) została obniżona do 1899 złotych. Oferta dostępna jest w sklepie internetowym huawei.pl oraz u partnerów (na przykład w sklepie RTV Euro AGD).

To jednak wciąż nie wszystko – cały czas dostępne są też inne, znakomite promocje na Amazon.pl, dzięki którym kupicie m.in. czytniki Kindle taniej o nawet blisko 50%!