Święty Mikołaj Orange logo
fot. PublicDomainPictures / Pixabay

Z okazji świąt Orange da klientom drugi smartfon za złotówkę

Orange jest kolejnym (po Plusie) operatorem, który poinformował o przygotowaniu specjalnej oferty dla klientów na Boże Narodzenie 2020. Mogą oni dostać m.in. w prezencie drugi smartfon za złotówkę.

To już tradycja, że firmy na długo przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczynają sprzedaż nowej oferty, stworzonej z myślą o tej okazji. Orange również to zrobiło – klienci, którzy z niej skorzystają, będą m.in. mogli otrzymać drugi smartfon za złotówkę.

Oferta Orange Love na Boże Narodzenie 2020

Klienci, którzy zdecydują się na zakup oferty Orange Love z telewizją na 24 miesiące lub przedłużą umowę w pakietach Love Extra bądź Love Premium, dostaną od operatora w prezencie (za złotówkę) smartfon Oppo A15. To ciekawe, ponieważ model ten nie miał jeszcze oficjalnej premiery w Polsce, więc klienci tej sieci mogą być jednymi z pierwszych jego posiadaczy.

promocja Orange Boże Narodzenie 2020

Oppo A15 oferuje m.in. 6,52-calowy wyświetlacz, potrójny aparat 13 Mpix + 2 Mpix (do zdjęć makro) + 2 Mpix (do wykrywania głębi) i akumulator o pojemności 4100 mAh. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 10.

Pakiety, które są objęte promocją, to: Standard za 109,99 zł miesięcznie, Extra za 149,99 zł miesięcznie i Premium za 219,99 zł miesięcznie. W skład wszystkich wchodzi światłowód do 300 Mbit/s i telefon stacjonarny z rozmowami bez limitu, natomiast dwóch ostatnich także abonament komórkowy z dostępem do sieci 5G.

Oferta Orange na Boże Narodzenie 2020

Z kolei klienci, którzy zdecydują się na abonament z wybranym Planem Mobilnym lub pakiet Orange Love na 24 miesiące, będą mogli kupić zestaw, składający się z dwóch smartfonów.

W przypadku wybrania pakietu Orange Love Standard lub Planu Mobilnego 55 do wyboru są:

Z kolei przy zakupie pakietu Orange Love Extra lub Planu Mobilnego 75 klient może dostać zestaw, na który składa się Samsung Galaxy S20 FE 5G z ratą 110 zł miesięcznie i Samsung Galaxy A41 za 1 zł na start.

promocja Orange Boże Narodzenie 2020

Obydwie świąteczne oferty łączą się, tzn. można skorzystać z zestawu dwóch smartfonów i otrzymać jeden z nich za złotówkę, a podpisując umowę na kolejne usługi dostać jeszcze Oppo A15 w prezencie za złotówkę.

Oferta Orange na Boże Narodzenie 2020 – taryfy na kartę i dla firm

Operator przygotował również prezent dla użytkowników ofert na kartę. Mogą oni kupić nowy smartfon w „atrakcyjnej cenie” – ich wykaz znajduje się na dedykowanej stronie Orange. Ponadto klienci, którzy korzystają z taryf Free na kartę, YES lub POP, mogą za 5 złotych wykupić pakiet 1000 minut na 30 dni.

Jeśli natomiast chodzi o klientów firmowych, dla nich również przygotowano zestawy dwóch smartfonów, z których drugi dodawany jest za złotówkę:

  • w Planie Firmowym S Oppo A31 za 27 zł przez 24 miesiące + Oppo A12 za złotówkę,
  • w Planie Firmowym M Samsung Galaxy A51 za 49 zł przez dwa lata + Samsung Galaxy A21s za złotówkę lub Redmi Note 9 Pro za 36 zł przez 24 miesiące + Redmi 9A za złotówkę,
  • w Planie Firmowym XL Samsung Galaxy S20 FE 5G za 86 zł przez dwa lata + Samsung Galaxy A41 za złotówkę.

W przypadku klientów firmowych Orange podaje ceny netto – do każdej należy jeszcze doliczyć podatek VAT.

Te newsy mogą Cię zainteresować: