smartfon rozmowa Orange logo
fot. Pexels

Orange wprowadza nowe Plany Firmowe. Oferta jest prosta, przejrzysta i elastyczna

Jak wynika z badania konsumenckiego przeprowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Orange jest najczęściej wybieranym i najlepiej ocenianym przez przedsiębiorstwa dostawcą usług komórkowych i internetu mobilnego w Polsce. Aby wyjść im naprzeciw, operator przygotował nowe Plany Firmowe. Oferta jest prosta i przejrzysta, a także bardzo elastyczna.

Nowe Plany Firmowe w Orange – oferta, cennik

Klienci firmowi dostają do wyboru cztery różne plany: Firmowy S za 45 złotych miesięcznie, Firmowy M za 60 złotych miesięcznie, Firmowy L za 75 złotych miesięcznie i Firmowy XL za 100 złotych miesięcznie. W każdym otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz paczkę internetu (odpowiednio: 20 GB, 30 GB, 70 GB i 100 GB w kraju lub 5,86 GB, 7,82 GB, 9,77 GB i 13,03 GB w roamingu w Unii Europejskiej).

W planach Firmowy M, Firmowy L i Firmowy XL klienci biznesowi mogą dobrać dodatkowo paczki usług (odpowiednio: jedną, dwie i trzy). W sumie do wyboru jest aż siedem: Serwis telefonu, Bezpieczna Firma, W podróży, W biurze, W internecie, Połączenia na Ukrainę i Połączenia międzynarodowe. Wymienione paczki można bezpłatnie i dowolnie zmieniać w ramach wybranego abonamentu, dzięki czemu oferta jest elastyczna i dopasowana do aktualnych potrzeb użytkownika.

Nowe Plany Firmowe w Orange (źródło: Biuro Prasowe Orange Polska)

Jako że nazwy paczek nie opisują dokładnie ich zawartości, to warto je pokrótce opisać. Serwis telefonu to usługa Orange Smart Care Premium, czyli ubezpieczenie smartfona (w przypadku poważnej awarii bez możliwości naprawy, raz do roku przysługuje prawo do wymiany telefonu). Można ją jednak wybrać tylko raz, podczas podpisywania umowy – nie da się jej wymienić na inną, ale można z niej zrezygnować w dowolnym momencie.

Bezpieczna Firma zawiera mobilną CyberTarczę, czyli usługę zwiększającą bezpieczeństwo korzystania z internetu w smartfonie. Zapewnia ona także podstawowe wsparcie IT (zdalną pomoc informatyczną).

Paczka w Podróży oferuje dostęp do Nawigacji Orange i 100 minut na rozmowy w roamingu w jednym z 10 krajów: Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia i Kanada. Minuty można wymieniać na SMS-y i MMS-y.

Paczka Rozmowy Międzynarodowe zawiera 250 minut do wykorzystania na połączenia z krajami Unii Europejskiej, Stanami Zjednoczonymi, Szwajcarią i Kanadą. Usługa działa tylko w przypadku połączeń z Polski na numer zagraniczny.

Paczka w internecie to zaś dodatkowe 10 GB przyznawane co miesiąc. W ramach tej usługi można korzystać również z Music Pass. Paczka połączeń na Ukrainę to z kolei 40 minut do wykorzystania na połączenia z Polski na Ukrainę (wymienne na SMS-y i MMS-y).

Paczka w biurze zapewnia natomiast oprogramowanie biurowe z pakietu Microsoft Office + 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive. Jest ona jednak dostępna tylko w planach L oraz XL i jest rozliczana jako dwie paczki.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska