Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Orange zwolni Cię z abonamentu nawet przez pół roku

Mierzi Cię, gdy przychodzi Ci zapłacić rachunek za telefon? Orange chce zaoszczędzić Ci tych złych emocji. Ty też zaoszczędzisz – nawet ponad 500 złotych. Promocja ma jednak ściśle określone warunki, które należy spełnić, aczkolwiek jest to bardzo proste.

Nawet pół roku abonamentu za 0 złotych od Orange

Operator po raz kolejny przygotował promocję, dzięki której klienci nie będą musieli płacić abonamentu nawet przez pół roku. Co najważniejsze: mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby, które już korzystają z usług Orange (w tym nju mobile). Ponownie jednak długość okresu abonamentu za 0 złotych i tym samym wysokość oszczędności zależy od wybranej oferty.

Osoby, które zdecydują się na Plan S za 55 złotych miesięcznie, nie będą musiały płacić abonamentu przez jeden miesiąc. Klienci, którzy wybiorą Plan M za 65 złotych miesięcznie, otrzymają w prezencie już 3 miesiące abonamentu za 0 złotych (rabat 195 złotych). Jeżeli natomiast podejmiecie decyzję o zakupie Planu L za 85 złotych miesięcznie, zostaniecie zwolnieni z opłaty abonamentowej przez aż pół roku (zniżka 510 złotych).

Należy jednak zaznaczyć, że promocja dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Orange, a wysokość opłaty abonamentowej po darmowym okresie będzie obowiązywała tylko w okresie trwania umowy – po upływie 24 miesięcy od jej podpisania wzrośnie w każdym przypadku o 10 złotych miesięcznie, jeśli nie zdecydujecie się na nową umowę. Ponadto ceny uwzględniają rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe (po 5 złotych za każdą, łącznie 10 złotych).

Trzeba również pamiętać, że Orange daje 100% rabatu wyłącznie na opłatę abonamentową – jeśli klient dobierze urządzenie, będzie musiał płacić raty za nie już od pierwszego miesiąca trwania umowy. Ponadto nowym klientom operator doliczy do pierwszej faktury jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 60 złotych (obecni klienci jej nie zapłacą, chyba że przechodzą z oferty na kartę lub nju mobile).

Najnowsza promocja Orange obowiązuje do 16 sierpnia 2023 roku.

Co Orange oferuje w abonamentach Plan S, Plan M i Plan L?

Każdy z ww. abonamentów zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu w Unii Europejskiej, a także możliwość korzystania z technologii 5G, pakiet Cyber Ochrona i pakiet podstawowy Telewizji mobilnej do oglądania w aplikacji Orange TV Go. Ponadto klient otrzymuje pakiet internetu:

  • 30 GB w Planie S (10,55 w roamingu w UE); po wykorzystaniu prędkość transmisji zostanie ograniczona do 16 kb/s),
  • 140 GB w Planie M (12,47 w roamingu w UE); po wykorzystaniu prędkość transmisji zostanie ograniczona do 1 Mbit/s),
  • 600 GB w Planie M (16,30 w roamingu w UE); po wykorzystaniu prędkość transmisji zostanie ograniczona do 1 Mbit/s).
promocja Orange do sześciu miesięcy abonamentu za 0 złotych do 16.08.2023 fot. Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

Warto też wiedzieć i pamiętać, że osoby, które mają abonament w Orange, mogą dokupić kolejne numery z rabatem 20 złotych miesięcznie i dodatkowo za łączenie numerów dostaną współdzielony pakiet 3 GB, aczkolwiek warunkiem otrzymania wspomnianych przed chwilą bonusów jest terminowa płatność za rachunki.