5G w nju mobile

nju mobile uruchamia 5G. Sprawdź, gdzie i za ile można korzystać z sieci

Przed klientami nju mobile nareszcie otworzono możliwość korzystania z szybkich sieci 5G. Oczywiście są pewne zasady świadczenia tych usług. Sprawdźmy je.

5G w nju mobile – za ile?

Zacznijmy od tego, kto będzie mógł skorzystać z nowej opcji w nju mobile. Orange wskazuje trzy istotne wymogi, które trzeba spełnić, żeby cieszyć się szybszym przesyłem danych. Należy:

  • znajdować się w zasięgu sieci 5G,
  • posiadać urządzenie współpracujące z tą technologią,
  • korzystać z nowych usług w nju na abonament (nju 29 zł 5G, nju 39 zł 5G) lub istniejących usług (nju internetowy, wszystko za nie więcej niż 29 zł w nju na kartę).

5G dostępne jest też dla klientów korzystających z nowych usług nju solo od 29 złotych, a w parze i trio – od 19 złotych od osoby. W ofercie w parze za 19 zł od osoby klienci mają do wykorzystania wspólnie do 60 GB w technologii 5G, a za 24 zł do 120 GB z 5G.

Orange nju mobile logo
Ziemniak nju mobile turla się teraz szybciej dzięki 5G

W internecie mobilnym (plan nju internetowy) 5G zostanie włączone dla obecnych i nowych klientów. Podobnie usługa będzie automatycznie dostępna w usłudze wszystko za nie więcej niż 29 zł. W planie nju internetowy do wykorzystania jest miesięcznie aż do 180 GB z 5G.

Obecni klienci nju na abonament mogą swobodnie migrować na nowe usługi, bez ponoszenia żadnych opłat dodatkowych.

5G w nju mobile – gdzie?

Ogólnie rzecz biorąc, 5G w nju mobile dostępne jest wszędzie tam, gdzie taki zasięg oferuje Orange. Dlatego z szybszej łączności z siecią skorzystamy w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko-Biała, Trójmiasto, Lublin, Konin.

Dokładniejszej mapie dostępności sygnału 5G możecie przyjrzeć się na stronie Orange.

Nowi abonenci nju będą mieli gorzej

Oprócz wdrożenia 5G w wybranych taryfach, w nju mobile pojawi się jeszcze jedna, ważna zmiana. Otóż abonenci będą teraz musieli zawsze płacić pełną kwotę abonamentu, niezależnie od tego, z jak wielu usług korzystali. Do tej pory nju mobile mogło pochwalić się bardzo elastyczną formą rozliczeń, w których klient płacił tylko za wykorzystane minuty, SMS-y i gigabajty (za wyjątkiem pierwszych 3 miesięcy umowy). Jeśli nie używał telefonu, jego rachunek wynosił okrągłe 0 złotych. Brak opłat w wypadku niekorzystania z usług można było utrzymywać nawet przez 5 miesięcy.

Teraz nie będzie już tak dobrze – abonenci zawsze zapłacą wybraną wcześniej kwotę. Rzecz dotyczy wyłącznie nowych klientów nju mobile na abonament. Dotychczasowi użytkownicy nie odczują żadnej zmiany.