Huawei ma coś, czego nie ma Google

Huawei na różne sposoby próbuje przyciągnąć użytkowników do swojego sklepu z aplikacjami. Producent właśnie wyciągnął potężnego asa z rękawa, ponieważ w AppGallery znajduje się coś, czego na próżno szukać w Sklepie Google Play.

Reklama

AppGallery Huawei ma coś, czego nie ma Sklep Google Play

AppGallery niewątpliwie zyskało na popularności, gdy stało się jedynym, preinstalowanym na smartfonach i tabletach marki Huawei źródłem aplikacji. Ponadto producent ułatwia znajdowanie i pobieranie programów z innych sklepów oraz źródeł na urządzeniach z HMS, w tym Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.

Trzeba jednak pamiętać, że sklep AppGallery jest dostępny również na starszych stażem na rynku smartfonach i tabletach Huawei oraz Honor z Usługami Mobilnymi Google. AppGallery zyskało właśnie przewagę nad Sklepem Google Play, ponieważ pojawiła się tam produkcja, której na próżno szukać u Google.

Huawei poinformował, że w jego własnym sklepie z aplikacjami zadebiutowała nowa gra twórców najczęściej pobieranej na świecie gry na systemie Android – MetroLand. Jest to produkcja typu endless run, w której kluczowe są zręczność i refleks. Gracze muszą uciekać przed strażnikami wrogiego MegaCorp, pokonując przeszkody w mieście, stosując uniki i wykorzystując parkour.

MetroLand ekskluzywnie w Huawei AppGallery na start
źródło: Huawei

MetroLand powinno wciągnąć graczy na długie godziny, ponieważ rozgrywka toczy się w kilku miastach i obejmuje siedem różnych obszarów, do których gracze zyskają dostęp w miarę postępów w grze. Nie będą mogli jednak oglądać się za siebie, ponieważ muszą być szybcy i zwinni, aby uciec przed ścigającymi ich strażnikami.

Huawei zapowiada, że gra będzie regularnie aktualizowana o nową zawartość, w tym akcje tematyczne związane z bieżącymi wydarzeniami w realnym świecie, aby utrzymać zaangażowanie graczy. Ponadto fabuła MetroLand obejmuje też wysyłanie postaci na misje i ich ewolucję w trakcie gry.

Tworząc MetroLand korzystaliśmy z wielu lat doświadczeń zdobytych przy produkcji gier typu endless runner. Powstała wciągająca gra, która wydaje się znajoma, a jednocześnie zaskakuje zwrotami akcji i innowacjami.Jacob Møller, CEO Kiloo

Grę MetroLand można wyszukać bezpośrednio w aplikacji AppGallery lub przechodząc ze strony produkcji na stronie AppGallery. Gra jest bezpłatna – nie trzeba płacić, aby ją pobrać. Jest ona przeznaczona dla użytkowników w wieku 3 lat i więcej.

Promocja na Walentynki 2022 w AppGallery

Producent wystartował dziś również z walentynkową promocją w AppGallery. Osoby, które pobiorą 5 programów z listy dostępnej w dedykowanej zakładce w sklepie, mogą odebrać voucher do aplikacji Bolt o wartości 7 złotych (ważny do 31 marca 2022 roku). Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden kod w trakcie trwania promocji.

promocja Walentynki 2022 w Huawei AppGallery
źródło: Huawei

Ponadto osoby, które udostępnią stronę konkursową innym osobom, zalogowanym do ID Huawei, otrzymają półroczny, darmowy dostęp do Tinder Plus (jeśli otworzy ją 30 użytkowników) lub tablet Huawei MatePad 11 albo smartfon Huawei nova 9 (jeżeli otworzy ją przynajmniej 200 osób).

Liczba nagród jest ograniczona – są one przyznawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Akcja trwa do 17 lutego i mogą wziąć w niej udział zarówno posiadacze urządzeń z HMS, jak i GMS. Regulamin promocji można znaleźć w AppGallery.