Disney+
(fot. Disney)

Disney+ za 7 złotych na miesiąc – to nie scam, tylko prawdziwa promocja!

Od czerwca fani Marvela, Gwiezdnych Wojen i innych produkcji Disneya mogą korzystać z bogatej biblioteki różnych produkcji na Disney+. Jeśli w najbliższym czasie zamierzacie dołączyć lub powrócić do grona widzów, to mamy dobre informacje. Usługa będzie dostępna w atrakcyjnej promocji.

Dobre wejście na polski rynek

Disney+ zdecydowanie był jedną z bardziej wyczekiwanych usług VOD przez Polaków. 14 czerwca 2022 roku został wreszcie oficjalnie uruchomiony w Polsce, zapewniając dostęp do mnóstwa seriali i filmów z kinowego uniwersum Marvela, Gwiezdnych Wojen, produkcji National Geographic i wiele więcej.

Warto tutaj wspomnieć, że serwis VOD spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, pokonując chociażby HBO Max. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bowiem – jak już wspomniałem – jego debiut był wyczekiwany przez mnóstwo osób, a dodatkowo w bibliotece znalazło się sporo kinowych i serialowych hitów.

Disney+
(fot. Tabletowo.pl)

Specjalna promocja z okazji Disney+ Day

Śmiem twierdzić, patrząc na ogrom dostępnych produkcji, że jeszcze nie wszyscy zdążyli obejrzeć interesujące ich seriale i filmy na platformie Disney+. Cóż, niebawem lista zaległości może rozszerzyć się o kolejne tytuły.

Już jutro, 8 września 2022 roku, po raz pierwszy w Polsce startuje wydarzenie Disney+ Day. Mamy do czynienia ze świętem, skierowanym do wszystkich użytkowników usługi, w ramach którego planowane są premiery nowych seriali i filmów, a także niespodzianki dla widzów. Można spodziewać się m.in. specjalnych materiałów zza kulis, pokazujących powstawanie różnych produkcji.

Jak już przed chwilą wspomniałem, wydarzenie związane jest z pojawieniem się na platformie nowych tytułów. Prawdopodobnie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier jest Thor: Miłość i grom, który będzie dostępny do obejrzenia już 8 września 2022 roku. Co więcej, pojawią się jeszcze następujące filmy i seriale: Mike, Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi, Auta w trasie czy nowy krótkometrażowy film z serii Simpsonowie.

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez Disney+. Od godziny 6:00 rano 8 września do godziny 8:59 20 września 2022 roku nowi i powracający subskrybenci mogą otrzymać pierwszy miesiąc w cenie 6,99 złotych. Wystarczy, że wejdą na stronę disneyplus.com. Przypominamy, że bez promocji za abonament trzeba zapłacić 28,99 złotych (subskrypcja na miesiąc) lub 289,90 złotych (subskrypcja na rok).

Niestety, niedawno mogliśmy usłyszeć o planowanym wprowadzeniu podwyżek – przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, ale później podobnie może być również na innych rynkach. Ponadto ma pojawić się tańszy abonament, ale z reklamami.