Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością - Tabletowo.pl

Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością

Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości

Druga połowa 2012 roku to świetny czas dla posiadaczy urządzeń z Androidem, którzy lubią podróżować samochodem w nieznane. Jakiś czas temu została wydana AutoMapa na Androida, dziś, zgodnie z zapowiedziami, w Google Play zadebiutowała nawigacja TomTom. Aplikacja oferuje przede wszystkim najświeższe mapy, informacje o korkach, IQ Routers, widok 2D/3D, zaawansowanego asystenta pasów ruchu, itp.

Opis TomTom z Google Play:

Świetny powód, by wybrać Nawigację TomTom
Tylko aplikacja Nawigacja TomTom może zaoferować:
– Najdokładniejsze mapy firmy TomTom w kieszeni — brak konieczności dostępu do sygnału telefonu komórkowego.
– Bezpłatne dożywotnie mapy. Zawsze korzystaj z najnowszych map, a jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Pobieraj co najmniej 4 pełne aktualizacje każdego roku przez cały okres korzystania z aplikacji.
– Dokładne obliczanie czasu podróży o dowolnej porze dnia dzięki technologii IQ Routes.
– Najszybsze wyszukiwanie tras przez korki. Powered by TomTom HD Traffic.
– Zmniejszenie liczby mandatów za przekraczanie prędkości dzięki ostrzeżeniom o fotoradarach w czasie rzeczywistym oferowanym przez usługę Fotoradary TomTom.
– Asystent pasa ruchu zapewnia większą przejrzystość podczas nawigacji na skomplikowanych skrzyżowaniach.
– Mówione nazwy ulic pozwalają skoncentrować się na drodze.

Jest jednak pewien problem. TomTom powinien działać na sprzęcie z Androidem od wersji 2.2 w górę, ale… tak nie jest. Możemy się więc spodziewać szybkiej aktualizacji aplikacji. Okazuje się bowiem, że ma problemy z kompatybilnością z większością urządzeń. Google Play pokazało mi, że nie współpracuje z następującymi produktami: Samsungiem Galaxy S3, HTC One X, Google Nexus 7, Ainolem Novo 7 Fire, Acerem Iconia Tab A700, Goclever Tab A971, Asusem Transformer Pad TF700T, Manta MID08, NTT A72B, Asusem Transformer Pad TF300T, Samsungiem Galaxy Tab 8.9 LTE GT-P7230, Asusem Transformer Prime TF201, ZTE Light Tab 2, Toshibą AT200, Samsungiem Galaxy Note oraz Toshibą AT100.

Aplikacja jest kompatybilna z kolei z: Samsungiem Galaxy Note 10.1, Asusem Padfone, Manta MID06 oraz Prestigio PMP7074B3G.

Dostępnych jest kilka wersji Tom Tom z różnymi mapami (linki do Google Play):
TomTom Polska: 185 złotych (waży 255MB),
TomTom Europa: 319,95 złotych,
TomTom Stany Zjednoczone i Kanada: 164, 21 złotych,
TomTom Europa Zachodnia: 239,95 złotych,
TomTom Europa Wschodnia: 184,95 złotych,
TomTom Rosja, kraje nadbałtyckie i Finlandia: 184,95 złotych,
TomTom Brazylia: 159,95 złotych,
TomTom Ameryka Północna: 240 złotych,
TomTom Południowo-Wschodnia Azja: 212,95 złotych.

Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Nawigacja TomTom zadebiutowała na Androida. Są problemy z kompatybilnością Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona