Ważne

TomTom na Androida zadebiutuje w październiku

tomtom android

Jeśli jesteście kierowcami i sporo czasu spędzacie za kierownicą jeżdżąc po nieznanych częściach kraju, na pewno swego czasu stanęliście przed wyborem nawigacji samochodowej. Na rynku jest ich sporo, więc podjęcie decyzji wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Niebawem będziemy stawali przed podobnymi dylematami, jeśli chodzi o programy nawigacyjne na urządzenia mobilne z Androidem, bo ich wybór jest coraz większy. Nadejście swojej aplikacji zapowiedział TomTom.

Nie tak dawno swoją nawigację w Google Play udostępniła AutoMapa, w październiku do sklepu z aplikacjami przeznaczonymi na system Google trafi również TomTom. Aplikacja ma zaoferować technologie i usługi stosowane przez firmę w swoich urządzeniach nawigacyjnych: nawigację, najświeższe mapy, informacje o korkach, IQ Routers, Lifetime maps, widok 2D/3D, zaawansowawego asystenta pasów ruchu, itp.

Słowa Corinne Vigreux, dyrektora zarządzającego w firmie TomTom, doskonale pokazują, że dostrzegli potencjał w mobilnym rynku i chcą się rozwijać. „Staramy się, by usługi TomTom były dostępne dla tak wielu urządzeń i systemów operacyjnych, jak to możliwe. Zaoferowanie aplikacji TomTom na Androida jest dla nas bardzo ważnym krokiem”.

Aplikacja ma oferować możliwość dokupowania wybranych usług. Z jej poziomu będzie można dokupić takie usługi, jak HD Traffic czy Speed Cameras. TomTom na Androida na rynku zadebiutuje w październiku. Cena aplikacji nie została ujawniona.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona