samochód auto kierowca driver
fot. Pexels

Uber od dziś dostępny w Kielcach i okolicach. Jest promocja na start

Uber wchodzi na kolejny, lokalny rynek w Polsce. Najnowszą lokalizacją, w której dostępne są usługi jednej z największych firm z tej branży, są Kielce i okolice. Oczywiście nie zabrakło promocji z okazji rozpoczęcia działalności w województwie świętokrzyskim.

Reklama

Mieszkańcy Kielc i okolic mogą już jeździć Uberem

Marka Uber jest znana mieszkańcom Kielc, ponieważ już od końca listopada 2019 roku mogą oni korzystać z Uber Eats, czyli usługi dostarczania jedzenia z restauracji. Konkurencja w tym segmencie jest jednak duża, bo do wyboru są również inne aplikacje, na przykład Pyszne.pl i Glovo. Tak samo Uber będzie miał konkurencję w Kielcach w obszarze przewozów, ponieważ w stolicy województwa świętokrzyskiego prężnie działają – obok tradycyjnych korporacji taksówkarskich – na przykład Bolt, FREE NOW (dawn. myTaxi) i iTaxi.

Uber Kielce okolice Piekoszów Chęciny Morawica Chmielnik Raków Łagów Bodzentyn Nowa Słupia Łopuszno Małogoszcz
źródło: Uber

Uber objął swoim zasięgiem jednak nie tylko Kielce, ale też wiele innych miejscowości w województwie świętokrzyskim, w tym Chęciny (gdzie możecie zwiedzić Zamek Królewski), Masłów (w którym znajduje się lotnisko), Bieliny (znane z truskawek), Oblęgorek (tam jest Pałacyk Henryka Sienkiewicza), Zagnańsk (rośnie tam Dąb Bartek, jeden z najstarszych dębów w Polsce) i Chańczę (z którą wiąże się pewne powiedzenie, związane z tańczeniem i późniejszymi konsekwencjami).

Na stronie internetowej można sprawdzić przybliżoną cenę przejazdu, ale lepiej po prostu ściągnąć aplikację na urządzenie z systemem Android (ze Sklepu Google Play) lub iOS (z Apple App Store) i zamówić pojazd. Szczególnie że teraz się bardzo to opłaca, ponieważ dostępna jest promocja na start.

Po pobraniu aplikacji wystarczy ją uruchomić, a następnie wejść w zakładkę „Portfel” i na dole kliknąć „Dodaj kod promocyjny”, którym jest WITAJCIEKIELCE. Dzięki niemu można zaoszczędzić nawet 100 złotych podczas pięciu pierwszych przejazdów. Ponadto dostępny jest też drugi kod rabatowy – KochamKielce3x50, dzięki któremu można skorzystać ze zniżki 50% na trzy przejazdy.

Kielce są już czternastą lokalizacją w Polsce, w której Uber obecnie świadczy swoje usługi przewozu osób. Ponadto są one dostępne w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu oraz w Trójmieście i na Śląsku.