iPaczka
(fot. iTaxi)

Paczkę odbierzesz tego samego dnia. iTaxi rusza z usługą iPaczka

Jeśli priorytetem jest jak najszybsze dostarczenie paczki, to nowa usługa iPaczka może okazać się dobrym rozwiązaniem. Będzie można z niej skorzystać w obrębie tego samego miasta.

Reklama

iTaxi rusza z platformą kurierską

Firma iTaxi kojarzona jest przede wszystkim z rozwiązania, które umożliwia zamawianie taksówek za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Całość jak najbardziej można porównać do Ubera, FreeNow (dawn. myTaxi) czy Bolta. Niewykluczone jednak, że niebawem postrzeganie działalności tego przedsiębiorstwa zostanie rozszerzone w oczach wielu osób.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu, iTaxi zdecydowało się uruchomić nową platformę, skupioną na transporcie paczek na zasadach „Same Day Delivery”, czyli dostarczaniu paczek do odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Firma podkreśla, że usługa iPaczka skierowana jest głównie dla firm i podmiotów działających w branży e-commerce, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby nową ofertą zainteresowali się również klienci indywidualni. Tym bardziej, że całość zapowiada się na wygodne i intuicyjne rozwiązanie.

paczka przesyłka kurier
(fot. pixabay.com)

iTaxi twierdzi, że klient, który zdecyduje się na skorzystanie z opisywanej platformy, może liczyć na błyskawiczny odbiór przesyłki – kurier pojawi się w drzwiach nawet w ciągu kwadransa, a paczka zostanie dostarczona do adresata tego samego dnia.

Dostępne są dwie podstawowe opcje

iPaczka umożliwia szybką wysyłkę oraz odbiór dokumentów i innych przedmiotów. Dla klientów przygotowane dwie opcje:

  • Standard – gwarancja szybkiego odbioru przesyłki i dostawy pod wskazany adres do 3 godzin. Maksymalny wymiar paczki to 50x50x50 cm, a maksymalna waga wynosi 10 kg.
  • Premium – gwarancja błyskawicznego odbioru przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. Usługa ta przewiduje realizację zarówno zleceń standardowych, jak i nietypowych ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.

Warto jeszcze dodać, że iPaczka to gwarancja ceny dla zlecającego klienta – znana jest ona już na etapie składania zamówienia. Ponadto firma iTaxi chwali się, że zatrudnieni kurierzy płynnie posługują się językiem polskim, co dla wielu osób może być dość kluczową informacją.

iPaczka jest już dostępna w Warszawie. W przypadku innych miast natomiast obecnie trwają prace wdrożeniowe. Docelowo usługa ma pojawić się także w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Olsztynie.