Bolt Market
źródło: Bolt

Rusza Bolt Market. Dostawa zakupów w 15 minut

Na rynku pojawia się coraz więcej aplikacji, które umożliwiają zrobienie codziennych zakupów bez wychodzenia z domu. Jedną z nich jest Bolt Market, który gwarantuje dostawę zamówienia maksymalnie w 15 minut.

Rusza Bolt Market. Dostawa zakupów w 15 minut

Jeszcze nie tak dawno większość osób nie wyobrażała sobie, że można nie wychodzić z domu, żeby zrobić codzienne zakupy, tj. kupić pieczywo, wędlinę, dżem czy serek. Sytuacja, z którą musiał zmierzyć się cały świat, przyczyniła się jednak do szybkiego wzrostu usług, umożliwiających zamówienie najpotrzebniejszych produktów bez wychodzenia z domowego zacisza.

Bolt Market
źródło: Bolt

Mimo że najgorsze już za nami, nic nie wskazuje na to, aby tego typu usługi miały stracić na popularności. Wręcz przeciwnie – z pewnością będą tylko na niej zyskiwać. Bolt Market, który właśnie wystartował w Warszawie, z pewnością również się do tego przyczyni.

Uruchamiając Bolt Market w Polsce wykorzystujemy nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie dostaw żywności i logistyki, istniejącą technologię oraz flotę dostawców, aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi. Bolt Food po dwóch latach działa w ponad 50 miastach i 20 krajach w Europie i Afryce, ma 3 miliony zarejestrowanych klientów na całym świecie. Mamy nadzieję, że zaoferowanie nowej usługi tylko przyspieszy tempo naszej ekspansji w Polsce.Agnieszka Cymbała, Country Manager, Bolt Market w Polsce

Aby skorzystać z nowej usługi, wystarczy pobrać aplikację Bolt Food i dodać kartę płatniczą. Jeśli ktoś jest już użytkownikiem tego programu lub Bolt, nie musi tego robić, ponieważ dane zostaną automatycznie zsynchronizowane.

W markecie na klientów czeka „bogaty asortyment”, na przykład ponad 210 rodzajów słodyczy, w tym aż 65 rodzajów czekolad, a także 13 rodzajów mleka roślinnego. Można mieć zatem pewność, że każdy znajdzie ulubione produkty i wygodnie zamówi je do domu.

W aplikacji Bolt staramy się wychodzić naprzeciw codziennym potrzebom naszych klientów. Szybka dostawa, bez wychodzenia z domu i bogata oferta produktów to odpowiedź na codzienne sytuacje, które spotykają nasze użytkowniczki i użytkowników. Oprócz szerokiego asortymentu i konkurencyjnych cen, ważna jest dla nas współpraca z lokalnymi dostawcami.Agnieszka Cymbała
Bolt Market
źródło: Bolt

W pierwszym tygodniu działania nowej usługi Bolt Market oferuje bezpłatną dostawę w obszarze 4 km oraz niższą cenę dostawy do bardziej oddalonych miejsc. Firma deklaruje też, że dostarczy zamówienie w 15 minut „w obszarze kilku kilometrów”.

Aplikację Bolt Food można pobrać ze Sklepu Google Play, Huawei AppGallery i Apple App Store.