Plus 5G logo
źródło: Polkomtel

Internet 5G bez limitu nawet na rok – nowa promocja Plusa

Plus kusi klientów nową promocją. Być może pomoże ona poprawić wyniki, które w ostatnim czasie nie są najlepsze. Osoby, które zdecydują się skorzystać z tej oferty, mogą zyskać możliwość korzystania z internetu 5G bez limitu danych nawet przez okrągły rok.

Promocja Plusa – internet 5G bez limitu dla (wybranych) klientów

Na początek najważniejsza informacja: z najnowszej promocji Plusa mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Jest ona jednak skierowana wyłącznie do osób, które przeniosą numer z innej sieci lub zdecydują się podpisać nową umowę na abonament z telefonem.

Oferta dla klientów indywidualnych

Na najkorzystniejsze warunki mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na ofertę na abonament z opłatą miesięczną w wysokości 65 i 85 złotych, bowiem będą mogli korzystać z internetu 5G bez limitu przez 12 miesięcy. Później w ramach wybranej oferty otrzymają pakiet – odpowiednio – 60 GB lub 120 GB.

internet 5G w smartfonie bez limitu promocja Plus abonament
źródło: Polkomtel

Jak jednak zostało wspomniane, z oferty mogą skorzystać również klienci, którzy wybiorą abonament z opłatą miesięczną w wysokości 55 złotych, lecz takie osoby otrzymają możliwość korzystania z internetu 5G bez limitu już tylko przez sześć miesięcy. Później w ramach swojej oferty dostaną od Plusa w każdym miesiącu pakiet 30 GB.

Oferta dla klientów biznesowych

Podobne, aczkolwiek nieco inne warunki ma niniejsza promocja dla klientów biznesowych. W ich przypadku operator zapewni nielimitowany internet 5G w ramach abonamentów z opłatą miesięczną w wysokości 55, 65 i 85 złotych netto – po upływie okresu promocyjnego będą mieli do wykorzystania (odpowiednio) 40 GB, 70 GB i 120 GB każdego miesiąca.

Ponadto klienci biznesowi mogą wybrać w Plusie tańszy abonament za 45 złotych netto miesięcznie – decydując się na ofertę z telefonem, otrzymają możliwość korzystania z nielimitowanego internetu 5G przez sześć miesięcy. Przez pozostały okres trwania umowy będą z kolei dostawać pakiet 24 GB co miesiąc.

Ważna informacja: zapytaliśmy biuro prasowe Polkomtela, czy nielimitowany jest tylko internet w zasięgu 5G, czy we wszystkich dostępnych technologiach, tj. również 3G i 4G. Do momentu publikacji niniejszego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi – cały czas na nią czekamy.

Dodatkowe rabaty i gratisy dla klientów Plus

Klienci, którzy zdecydują się dokupić kolejne abonamenty z internetem 5G bez limitu nawet na rok, otrzymają na drugi i każdy następny rabat w wysokości 25 złotych miesięcznie w ramach programu smartDOM. Ponadto mogą też dobrać kolejne abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem internetu za złotówkę przez nawet 15 miesięcy (w przypadku wyboru oferty bez telefonu przez maksymalnie 9 miesięcy). Podobna oferta jest dostępna też dla klientów biznesowych, którzy mogą dobrać do 7 dodatkowych kart SIM z abonamentem za 1 złoty miesięcznie.

Ponadto klienci otrzymują w ramach abonamentu z internetem 5G bez limitu nawet przez rok nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do serwisu Disney+ przez 12 miesięcy bez dodatkowych opłat (później 28,99 złotych co miesiąc).

Nowa oferta będzie dostępna w sprzedaży od 24 sierpnia 2022 roku.