dziewczyna wow niedowierzanie surprise niespodzianka szok
fot. Pixabay

Plus odpalił taką promocję, że nie ma co się zastanawiać

Plus przygotował specjalną ofertę promocyjną na Walentynki 2024. Szczególnie warte uwagi są zestawy, bo są one dostępne w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Nie ma co się zastanawiać – trzeba brać!

Plus przygotował idealną promocję na Walentynki 2024

Operator nie po raz pierwszy przygotował „zabójczą” (dla swojej konkurencji i sklepów z elektroniką) promocję. Teraz ponownie mamy z taką do czynienia, ponieważ możecie kupić cztery zestawy dwóch urządzeń i zaoszczędzić naprawdę sporo. W nawiasie będą podane najniższe ceny (z oficjalnej polskiej dystrybucji) z porównywarki cenowej.

Walentynkowa promocja Plusa obowiązuje do 19 lutego 2024 roku. Zestawy są dostępne w sklepie internetowym operatora i warunkiem kupienia ich w podanych powyżej cenach jest rozłożenie płatności za zestaw na 12 rat 0%.

Jeśli jesteście zainteresowani urządzeniami Huawei, to ten producent przygotował wiele ofert na Walentynki 2024 – najciekawsze promocje na sprzęty Huawei znajdziecie na Tabletowo.pl.

A może smartfon?

Jeżeli natomiast nie interesują Was smartwatche i/lub słuchawki, to swoją promocję na Święto Zakochanych przygotowała również marka TECNO. Ona oferuje cztery modele smartfonów w obniżonych cenach:

Promocja na smartfony TECNO obowiązuje do 15 lutego 2024 roku w sklepie Tecno-Store.pl oraz sieciach Media Expert, Komputronik i x-kom.