Orange Flex logo
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

Orange Flex obchodzi pierwsze urodziny. Jest prezent dla klientów!

Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija rok od uruchomienia Orange Flex, Usługa przez ostatnich 12 miesięcy mocno ewoluowała i dziś jest już bardzo dojrzała oraz bogata w różne funkcjonalności. Z okazji pierwszych urodzin naturalnie nie zabrakło też prezentów!

Krótka, ale bogata historia Orange Flex

Orange Flex wystartował 9 maja 2019 roku. Zaledwie kilka miesięcy później, w sierpniu, uproszczono ofertę, dzięki czemu stała się ona bardziej przejrzysta i jednocześnie też atrakcyjniejsza. We wrześniu wprowadzono program poleceń, pozwalający zarabiać realne pieniądze nowym i obecnym klientom.

W październiku pojawiła się kolejna, ciekawa nowość – możliwość przekazywania gigabajtów innym użytkownikom, natomiast w listopadzie udostępniono pakiet Flex Rodzina. Na koniec roku Orange Flex zaserwował mega prezent właścicielom Apple Watcha, a mianowicie obsługę technologii eSIM (z możliwością współdzielenia tego samego numeru telefonu, jaki ktoś ma na smartfonie).

Ostatnio, kiedy epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 zaczęła się dawać mocno wszystkim we znaki, Orange uruchomiło akcję, dzięki której uczniowie, studenci (i ich rodzice) oraz nauczyciele i inne osoby z sektora edukacji mogą uzyskać nawet 200 GB za 2 złote (po maksymalnie 100 GB co miesiąc przez dwa miesiące za złotówkę każdy).

Orange Flex – trochę danych

Z Orange Flex korzysta ponad 40 tysięcy klientów. Najczęściej wybieranym planem jest ten za 30 złotych z 30 GB internetu. Około 50% nowych użytkowników to osoby, które wcześniej nie korzystały z oferty Orange.

Ponad 50% klientów wybiera płatność BLIKIEM. Średnio zużywają oni 15 GB co miesiąc, natomiast w kwietniu było to aż 21 GB (z wiadomych względów).

Promocja dla klientów z okazji pierwszych urodzin Orange Flex

Dla wszystkich klientów Orange Flex przygotowano prezent w postaci darmowego Video Pass na siedem pełnych dni. Można go włączyć od 7 do 10 maja 2020 roku w aplikacji. W tym celu należy wejść w sekcję Odkryj i pobrać kod promocyjny, a następnie przejść do zakładki Kody promocyjne w Moim profilu i wpisać uzyskany kod oraz aktywować promocję.

Orange zastrzega, że warunkiem skorzystania z urodzinowej promocji jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Jeśli ktoś ma już włączony Video Pass, to po uruchomieniu promocji jego ważność zostanie przedłużona bezpłatnie o 7 dni.

Regulamin promocji „Urodzinowy Video Pass”  (PDF)

Na jeszcze lepszy prezent mogą liczyć klienci, którzy są w Orange Flex od 10 maja 2019 roku – oni dostaną Video Pass za darmo na aż 365 dni! W ich przypadku zostanie on aktywowany automatycznie, o czym operator poinformuje e-mailem i powiadomieniem w aplikacji.

Regulamin promocji „Urodzinowy Video Pass na 365 dni” (PDF)

W przyszłości Orange planuje uruchomić Klub Flex, czyli dedykowane miejsce dla społeczności klientów, a także przygotować ofertę dla biznesu i zainaugurować działalność Sklepu Flex, przez który sprzedawane będą m.in. smartfony i akcesoria.

Źródło: Orange Polska