fot. Pixabay

Nowość: plany rodzinne w Orange Flex

Pakiety rodzinne stały się bardzo popularne i oferują je wszyscy operatorzy z tzw. Wielkiej Czwórki w Polsce, również w taryfach na kartę. Teraz swoją rodzinę można stworzyć także w Orange Flex. Jej członkowie będą mieli do wyboru dodatkowy pakiet.

Rodzina w Orange Flex

Od teraz w ofercie rodzinnej w Orange Flex można podłączyć pod jedno konto nawet do sześciu numerów. Założyciel grupy zostaje jej administratorem i płaci za wszystkie usługi. Tylko on ma możliwość dodawania i odłączania numerów, a do tego może zarządzać ich ofertą i kartami SIM.

W Orange Flex w wydaniu rodzinnym dostępna jest też opcja „Zapytaj o zakup”, która ma dawać większą kontrolę nad wydatkami. Jeśli będzie włączona, administrator każdorazowo otrzyma w aplikacji powiadomienie z prośbą o wyrażenie zgody na zakup przez członka rodziny dodatkowych pakietów (passów, paczek danych czy pakietów roamingowych). Zarządca grupy może ją włączać i wyłączać indywidualnie dla każdego numeru.

Użytkownicy oferty rodzinnej w Orange Flex dostaną również do dyspozycji nowy pakiet za 15 złotych z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w Polsce, a także w roamingu w Unii Europejskiej. Orange stworzył taryfę bez internetu szczególnie z myślą o rodzicach, chcących w sposób odpowiedzialny regulować swoim dzieciom dostęp do internetu oraz starszych użytkownikach, którzy niekoniecznie zamierzają surfować po sieci (bo na przykład nie posiadają smartfona). Oczywiście w każdej chwili można dokupić dodatkowe gigabajty (do wyboru są paczki 1 GB, 5 GB i 10 GB).

W ofercie rodzinnej w Orange Flex również działa funkcja „Przekaż GB”, pozwalająca użytkownikowi jednego numeru oddać część pakietu internetowego właścicielowi drugiego. Opcja ta może się przydać szczególnie we wspomnianym powyżej pakiecie za 15 złotych – na przykład rodzic będzie mógł podzielić się ze swoim dzieckiem transferem.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska