Orange Flex logo
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

W Orange Flex fajna opcja – możesz wysłać komuś pakiet internetu!

Orange wprowadził nową opcję dla klientów swojej taryfy Flex. Mogą oni teraz wymieniać się swoimi pakietami internetowymi.

„Flex” nowości

Dopiero co mogliśmy zgarnąć do 100 zł dołączając do Orange Flex i polecając go swoim znajomym (o czym więcej możecie dowiedzieć się TUTAJ). Dziś do oferty została dodana opcja dzielenia się swoimi pakietami internetowymi. W kryzysowej sytuacji, w ramach prośby, czy nawet jako prezent – jeśli tylko któryś z Waszych znajomych tak jak Wy korzysta z Orange Flex – jesteście w stanie wysłać mu część swojego pakietu. Co prawda obowiązują pewne ograniczenia, ale nie są one zbyt restrykcyjne.

Do znajomego możemy wysłać dowolną ilość GB / Orange

Jak to zrobić?

Aby skorzystać z „Przekaż GB” musimy posiadać najnowszą wersję dedykowanej aplikacji z iOS lub Google Play Store. Po zalogowaniu się do niej musimy zadeklarować ilość GB do wysłania, wybrać z listy kontaktów numer znajomego, który również korzysta z Orange Flex i gotowe. Ilość GB do wysłania możemy ustalać dowolnie. Musimy przy tym jedynie pamiętać, aby w ramach naszego własnego pakietu zostało nam minimum 1 GB internetu do wykorzystania.

Co ciekawe, nie ważne jest to, jak daleko nam jeszcze do końca naszego okresu rozliczeniowego. Możemy wysłać lwią część naszego pakietu ostatniego dnia, a nasz znajomy będzie mógł z niej korzystać do końca swojego okresu rozliczeniowego. Może to również doprowadzić do sytuacji, w której wysłane przez nas GB po dniu stracą ważność, jeśli wyślemy je znajomemu w jego ostatnim dniu okresu rozliczeniowego. W ramach usługi raz przekazany pakiet internetowy nie może zostać przekazany dalej, ani odesłany z powrotem, więc miejcie to na uwadze.

Jest to na pewno nowa, ciekawa możliwość dla klientów Flexa. Dzięki niej możemy uratować znajomego w potrzebie. Natomiast gdy to u nas jest krucho z pieniędzmi – mamy powód aby do tego znajomego szeroko się uśmiechnąć ;)

Źródła: Orange