Orange Flex logo
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

Orange idzie na noże – za polecenie Orange Flex dostaniesz aż 50 złotych!

Tyle samo otrzyma też osoba, której poleciłeś Orange Flex

O ile pierwszą ofertę Orange Flex trudno było uznać za bezkonkurencyjną, o tyle jej odświeżoną wersję już z czystym sumieniem można polecić. I zdecydowanie warto to robić, bowiem za każde skutecznie polecenie dostanie się od operatora aż 50 złotych!

Orange Flex

Pierwotna oferta Orange Flex była trochę zbyt „elastyczna”, bowiem operator przygotował aż 10 (!) pakietów, z czego niektóre wypadały nieszczególnie korzystnie na tle propozycji innych operatorów. Po zaledwie trzech miesiącach Orange zdecydowało się znacząco uprościć tę ofertę, dzięki czemu stała się ona o wiele bardziej przejrzysta i jednocześnie atrakcyjniejsza.

W nowej odsłonie oferty Orange Flex klienci mają do wyboru już tylko cztery pakiety. W każdym dostają do dyspozycji nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe oraz SMS-y i MMS-y, zarówno w Polsce, jak i w roamingu w Unii Europejskiej, a do tego paczkę internetu. W zależności od wybranego pakietu, jest to 15 GB (2,09 GB w roamingu w UE), 30 GB (2,51 GB w roamingu w UE), 50 GB (4,18 GB w roamingu w UE) lub 100 GB (6,68 GB w roamingu w UE).

Program poleceń Orange Flex

Nic nie zachęca tak skutecznie do polecania użytkowanej przez siebie oferty, jak bonus pieniężny. Orange oferuje aż 50 złotych za każde skuteczne polecenie. Pojęcie to oznacza, że osoba polecona dołączy do Orange Flex i będzie korzystać z tej oferty ponad miesiąc (tzn. zapłaci za co najmniej dwa okresy rozliczeniowe) – po tym czasie zarówno na konto użytkownika polecającego, jak i poleconego wpłynie aż 50 złotych.

Konkretniej kwota ta zostanie przekazana obu osobom na specjalnie stworzoną skarbonkę, z której później będzie można przelać otrzymane 50 złotych na kartę podpiętą do konta. Każdy użytkownik Orange Flex może wygenerować w aplikacji swój unikalny kod polecający, który osoba polecona powinna wpisać podczas rejestracji w usłudze.

Promocja „Polecaj i zarabiaj” trwa od 26 września 2019 roku do odwołania. Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie 500 złotych premii (tzn. po 50 złotych za 10 skutecznych poleceń).

Regulamin promocji „Polecaj i zarabiaj” (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska