Za darmo: pakiet 200 GB internetu od Orange Flex dla uczących (się)

W czasie zagrożenia epidemicznego nauka w domu jest dużym wyzwaniem nie tylko dla uczniów i studentów, ale także nauczycieli. Dodatkowo domy, w których jest kilkoro dzieci w wieku szkolnym, uczących się przez internet, mogą mieć problem z szybko topniejącymi limitami danych mobilnych. Takim osobom Orange Flex oddaje pakiet 200 GB internetu za darmo.

Ponieważ w ubiegłym tygodniu Pomarańczowi przygotowali ofertę 200 GB dla nowych klientów Orange Flexprzyszedł czas na tych, którzy korzystają z tej taryfy nieco dłużej. Mogą oni odebrać aż 200 GB darmowego internetu, ale są pewne warunki, które trzeba spełnić. Jest to bowiem specjalny bonus dla nauczycieli, uczniów, studentów i rodziców dzieci w wieku szkolnym.

Jak odebrać 200 GB internetu w Orange Flex

Nie jest to proste jak wysłanie kodu SMS pod wskazany numer, ale nie różni się zbytnio od takiego schematu działania. Należy przygotować kilka informacji, które wysyłamy na adres e-mail: [email protected]Mamy na to czas do 13 kwietnia. Zgłoszenia będą rozpatrywane w ciągu 72 godzin, a o aktywacji pakietu zainteresowana osoba zostanie powiadomiona SMS-em. Na wykorzystanie 200 GB klienci będą mieli 60 dni od momentu aktywacji.

Co powinno zawierać zgłoszenie wysyłane na maila? Kilka rzeczy:

  • nasze imię i nazwisko,
  • numer telefonu w Orange Flex,
  • nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której się uczymy / pracujemy / uczy się nasze dziecko,
  • dokument potwierdzający, że jesteśmy uprawnieni do skorzystania z oferty (np. legitymacja lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, legitymacja służbowa lub potwierdzenie zatrudnienia). Jeżeli załączamy zdjęcie lub skan dokumentu i zawiera on więcej danych niż podane wyżej, to jesteśmy proszeni o ich zasłonięcie.

Co prawda żeby aktywować darmowy pakiet „szkolny” od Orange, trzeba się nieco wysilić, jednak warto. Jeśli podstawą naszej nauki jest teraz internet, dodatkowe gigabajty na pewno się przydadzą.

źródło: Biuro Prasowe Orange