smartfon smartphone
fot. JerzyGorecki / Pixabay

Operatorzy kuszą promocjami. Internet za darmo i 3 miesiące po 1 złoty

Operatorzy kuszą klientów promocjami. W Play i Virgin można otrzymać pokaźny pakiet internetu, natomiast w Orange Flex skorzystać z oferty, dzięki której przez trzy miesiące opłata za subskrypcję zostanie obniżona do złotówki miesięcznie.

100 GB za darmo dla klientów Play. Operator daje zarówno nowym, jak i obecnym

Najczęściej, nad czym ubolewa wiele osób, atrakcyjne promocje dostępne są jedynie dla nowych klientów. Play przygotował jednak ofertę zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Ci pierwsi, którzy w okresie od 24 czerwca do 30 września 2022 roku aktywują starter z ofertą na kartę (zarówno Play, jak i Red Bull MOBILE), mogą otrzymać pakiet 100 GB internetu za darmo.

Trzeba jednak uruchomić go samodzielnie, w aplikacji Play24 lub krótkim kodem *111*1215*1#, a wcześniej doładować konto dowolną kwotą. Ponadto, aby pakiet 100 GB za darmo został przyznany, klient musi utrzymywać okres ważności połączeń wychodzących. Dodatkowy transfer można wykorzystać na terenie Polski w ciągu 30 dni od momentu uruchomienia.

Dostępne w ramach pakietu jednostki można sprawdzić krótkim kodem *108# lub *107# (w zależności od taryfy, z której korzysta klient). Po wyczerpaniu całego pakietu Play wyśle wiadomość SMS ze stosowną informacją.

Regulamin oferty promocyjnej „100 GB na start” dla ofert na kartę (PDF)

Jak zostało wspomniane, Play przygotował też ofertę specjalną dla obecnych klientów, korzystających z ofert na kartę. Mogą oni otrzymać bezpłatnie pakiet 100 GB do wykorzystania wyłącznie w aplikacjach mobilnych YouTube, Instagram, Facebook, Messenger, Viber, TikTok, Twitch i Pinterest na smartfonie lub tablecie.

Pakiet 100 GB za darmo można uruchomić w aplikacji Play24 w zakładce „Usługi”. Dostępny transfer można sprawdzić kodem *632#. Po jego wyczerpaniu Play wyśle SMS z informacją o tym fakcie. Jedna osoba może skorzystać z niniejszej promocji tylko jeden raz.

Regulamin oferty promocyjnej „100 GB na wakacje” dla ofert na kartę (PDF)

Przy okazji operator przypomina, że klienci Play mogą otrzymać za darmo również 1200 GB internetu przez rok.

150 GB za darmo dla klientów Virgin Mobile

Bonusowy pakiet 150 GB mogą otrzymać klienci, którzy kupią starter Virgin Mobile przez internet lub w punkcie partnerskim, a następnie zarejestrują swój numer oraz wykonają pierwsze połączenie, aby aktywować nowy numer. Później wystarczy doładować konto kwotą przynajmniej 10 złotych i włączyć promocję „150 GB na start za darmo” – można to zrobić na przykład za pomocą krótkiego kodu *222*150#.

Dodatkowy pakiet będzie ważny przez 30 dni od momentu aktywacji i można go wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Promocja obowiązuje do 30 września 2022 roku.

Regulamin oferty promocyjnej „150 GB na start za darmo” dla nowych Abonentów Virgin Mobile na Kartę (PDF)

Trzy miesiące po 1 złoty dla klientów Orange Flex

Orange Flex oferuje natomiast specjalną ofertę dla osób, które przeniosą numer od innego operatora – tacy klienci będą mogli korzystać z dowolnego pakietu przez trzy miesiące za 1 złoty miesięcznie. Aby skorzystać z promocji, należy użyć kodu rabatowego SIEMAFLEX przed wyborem metody płatności.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2022 roku, tj. dotyczy numerów, które zostały przeniesione do końca sierpnia br. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy nie korzystali wcześniej z usług Orange Flex. Ponadto nie mogą z niej skorzystać osoby, które przeniosą numer z innych ofert Orange i nju mobile.

Regulamin promocji „3 miesiące po 1 zł dla przenoszących numer z innej sieci” (PDF)

Ekstra 20 GB za darmo po doładowaniu w Orange na kartę

Orange przygotowało również ofertę dla wszystkich klientów taryf na kartę. Ci, którzy doładują konto minimum kwotą 5 złotych przez stronę www.doladowania.orange.pl lub przez aplikację Mój Orange, otrzymają dodatkowe 20 GB internetu za darmo, który będzie ważny od 2 do nawet 155 dni, w zależności od kwoty doładowania.

operator Orange promocja na kartę pakiet 20 GB internetu za darmo po doładowaniu
źródło: Orange

Dodatkowy pakiet 20 GB internetu za darmo zostanie przyznany po każdym doładowaniu konta, wykonanym do 31 sierpnia 2022 roku.

Regulamin promocji „20 GB za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange” (PDF)