Apple Black Friday 2023
źródło: Apple

Apple też przygotowało promocje na Black Friday 2023

Wielkie święto promocji, które z amerykańskiego Czarnego Piątku rozciągnęło się w naszym kraju na niemal cały listopad, zbliża się już wielkimi krokami. Coraz więcej firm prezentuje oferty, przygotowane dla klientów z tej okazji. Do tej listy dołączyło także Apple.

Black Friday w stylu Apple

W tym roku Black Friday przypada na 24. dzień listopada. Promocje związane z „czarnym piątkiem” zaczęły się w naszym kraju już jednak dużo wcześniej. Przygotowali je zarówno producenci urządzeń, jak i operatorzy komórkowi, o czym sukcesywnie informujemy Was na łamach Tabletowo. Apple także ma dla swoich klientów ofertę, która ma zachęcić ich do zakupu nowych urządzeń.

Czarnopiątkowa promocja giganta z Cupertino polega na tym, że przy zakupie nowego sprzętu część wydanych na niego pieniędzy można odzyskać w formie karty upominkowej Apple Gift Card. Warto podkreślić, że oferta obejmuje wybrane modele urządzeń, przy ich zakupie od 24 do 27 listopada 2023. Wartość specjalnego bonu może wynieść od 110 złotych do nawet 880 złotych.

Przy zakupie Apple TV 4K można zgarnąć kartę upominkową o wartości 110 złotych. Bon o wartości do 220 złotych otrzymają klienci, który zdecydują się na zakup słuchawek Beats Studio Pro, Beats Solo3 Wireless, Powerbeats Pro, Beats Fit Pro, Beats Studio Buds +, Beats Studio Buds, Beats Flex oraz akcesoriów takich, jak Magic Keyboard, Magic Keyboard Folio, Apple Pencil (2. generacji) i Smart Keyboard Folio.

(fot. Tabletowo)

Kupisz ten sprzęt – odzyskasz najwięcej pieniędzy

Nie jest żadną tajemnicą, że wartość Apple Gift Card zależy od ceny zakupionego urządzenia. Najwięcej pieniędzy, bo nawet 880 złotych na karcie podarunkowej, mogą odebrać wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup MacBooka Air lub Maca mini. Bon o wartości do 440 złotych otrzymają klienci przy zakupie iPada Pro, iPada Air, iPada (10. generacji) oraz iPada mini.

Smartfony Apple, które zostały objęte promocją, to iPhone 14, iPhone 13 i iPhone SE 2022. Przy ich zakupie na karcie podarunkowej znajdzie się nawet 330 złotych. Dokładnie tyle samo można maksymalnie zyskać, kupując słuchawki AirPods (2. generacji), AirPods (3. generacji), AirPods Pro (2. generacji) lub AirPods Max.

Ostatnią kategorią produktów objętych promocją są smartwatche Apple, a dokładnie modele Watch Series 9 i Watch SE. Wszyscy decydujący się je kupić otrzymają bon o wartości 220 złotych. Warto dodać, że oferta przygotowana z okazji Black Friday nie łączy się z innymi programami lub promocjami, a do tego obowiązuje jedynie w internetowym sklepie producenta.