dziewczyna kobieta smartfon rozmowa przez telefon phone talk
fot. nastya_gepp / Pixabay

Najlepsza promocja na abonament – tak tanio nie ma nikt!

Jeżeli szukacie najlepszej oferty na tani abonament komórkowy, to właśnie ją znaleźliście – za kilkanaście złotych miesięcznie dostaniecie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz Unii Europejskiej, a także paczkę internetu.

Reklama

Najlepsza promocja na abonament komórkowy – tak tanio nie ma nikt!

Na rynku można znaleźć wiele bardzo przystępnych cenowo ofert na abonament telefoniczny – dostępnych jest wiele opcji za mniej niż 20 złotych. Ta konkretna jest jednak wyjątkowo atrakcyjna, bowiem takiego pakietu w tak niskiej cenie nie oferuje nikt!

Vectra wystartowała z promocją, w ramach której klient otrzymuje abonament z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w kraju oraz Unii Europejskiej, a także pakietem 10 GB internetu co miesiąc za zaledwie 14,99 złotych miesięcznie! Co więcej, przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy opłata wynosi tylko 1 złoty.

Jest to bowiem oferta z umową terminową – na 24 miesiące. Warto jednak rozważyć podpisanie jej, ponieważ po uśrednieniu wychodzi, że za jeden miesiąc klient zapłaci zaledwie ~13,25 złotych – nikt nie jest w stanie przebić tej oferty.

promocja Vectra abonament komórkowy telefoniczny BEZLIMIT 10 GB za 14,99 złotych miesięcznie
źródło: Vectra

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Vectry (w drugim przypadku warunkiem jest niezaleganie z opłatami na rzecz operatora). Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2022 roku. Jednorazowa opłata za aktywację karty SIM wynosi 0 złotych. Warto też wspomnieć, że po zakończeniu okresu zobowiązania opłaty abonamentowe nie zmieniają się (to ważna kwestia, gdyż nie jest to już oczywiste).

Oferta dostępna jest w salonach Vectry i na stronie internetowej vectra.pl, a ponadto można ją kupić również przez infolinię sprzedażową operatora 601 601 601. Vectra świadczy swoje usługi na infrastrukturze Play.

Regulamin promocji (PDF)

Standardowa cena pakietu BEZLIMIT 10 to 19,99 złotych miesięcznie – i to już nie jest tak kusząca oferta, ponieważ za tyle samo można mieć ofertę Heyah 01 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 20 GB internetu (pierwszy miesiąc za 1 złoty; umowa na czas nieokreślony).

Inne oferty na abonament poniżej 20 złotych:

  • Virgin Mobile – nielimitowane rozmowy i SMS-y za 14 złotych miesięcznie;
  • Premium Mobile – rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych + 3 GB internetu za 16,70 złotych miesięcznie;
  • Premium Mobile – rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych + 10 GB internetu za 19,90 złotych miesięcznie;
  • OTVARTA – 60 minut na numery komórkowe i stacjonarne (bez limitu w sieci) + 2 GB internetu za 9,99 złotych miesięcznie;
  • OTVARTA – rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne bez limitu + 6 GB lub 11 GB internetu* za 14,99 złotych miesięcznie;
  • OTVARTA – rozmowy i SMS-y bez limitu + 11 GB lub 21 GB internetu* za 18,99 złotych miesięcznie;
  • nju mobile – nielimitowane rozmowy + 3 GB internetu na start za 19 złotych miesięcznie;
  • lajt mobile – rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu + 10 GB internetu za 19,99 złotych miesięcznie.

*odpowiednio dla nowych klientów i przenoszących numer z innej sieci

Heyah korzysta z infrastruktury T-Mobile, Virgin Mobile – Play, Premium Mobile i OTVARTA oraz lajt mobile – Plusa, a nju mobile – Orange. We wszystkich ofertach umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, czyli można ją wypowiedzieć w każdym momencie.