Zapiszcie w kalendarzu tę datę – wtedy Samsung zaprezentuje niezwykle ciekawe nowości

W ostatnim czasie na horyzoncie pojawiło się kilka bardzo ciekawych urządzeń marki Samsung. Z niecierpliwością czekamy na ich oficjalną premierę. Okazuje się, że do następnego Galaxy Unpacked zostało już niewiele czasu.

Tego dnia Samsung zaprezentuje niezwykle ciekawe nowości

Już od pewnego czasu mówiło się, że kolejne Galaxy Unpacked odbędzie się w sierpniu 2021 roku. Do tej pory wskazywano, że południowokoreański producent zaplanował je na trzeci dzień tegoż miesiąca, ale okazuje się, że w rzeczywistości kolejne ważne produkty tej marki zadebiutują kilka dni później, a dokładniej 11 sierpnia br.

Trudno jednak powiedzieć, na ile jest to potwierdzona informacja. Południowokoreańskie media informują, że powyższy termin najbliższej konferencji podał sam Samsung, ale globalny oddział milczy na ten temat (podobnie jak i polski). Jeżeli to jednak prawda, lada chwila powinna pojawić się oficjalna zapowiedź (na tę chwilę na próżno jej szukać na stronie internetowej producenta i jego kanałach social media).

11 sierpnia 2021 roku spodziewamy się zobaczyć w sumie aż pięć nowych urządzeń południowokoreańskiego giganta: dwa składane smartfony, Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3, dwa smartwatche, Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic, a także słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 2.

Największym nieobecnym letniego Galaxy Unpacked 2021 będzie Galaxy Note, ponieważ Koreańczycy zrezygnowali z wprowadzenia na rynek nowego Notatnika w 2021 roku. Klientom się to nie spodobało, dlatego w 2022 roku (podobno) zadebiutuje nowy smartfon z serii Galaxy Note. Trzeba tu jednak zauważyć, że Galaxy Z Fold 3, który zostanie oficjalnie zaprezentowany za nieco ponad miesiąc, ma obsługiwać rysik S Pen, aczkolwiek klienci prawdopodobnie będą go sobie musieli dokupić osobno (a na pewno nie schowają go w obudowie urządzenia).

Przy okazji warto przypomnieć, że na najbliższym Galaxy Unpacked 2021 mógł zadebiutować również Galaxy S21 FE, ale jego premiera cały czas się przesuwa. Wszystko wskazuje na to, że poczekamy na nią nawet do ostatnich miesięcy br.