Huawei Watch 3 Pro

Dwie popularne aplikacje dostępne na smartwatche Huawei

Dobra wiadomość dla posiadaczy smartwatchy Huawei z serii Watch 3. Producent poinformował, że mogą oni zainstalować na swoich zegarkach dwie nowe, cieszące się dużą popularnością aplikacje.

Dwie nowe, popularne aplikacje dostępne na smartwatche Huawei Watch 3

Smartwatche z serii Huawei Watch 3 to pierwsze zegarki producenta z systemem HarmonyOS. Jest to wieloplatformowe oprogramowanie – w Polsce jest dostępne również na tablecie MatePad 11, natomiast w Chinach także na smartfonach i inteligentnych ekranach marki.

Jedną z jego zalet jest możliwość instalacji aplikacji firm trzecich. Od niedawna posiadacze modeli z serii Watch 3 mogą instalować program iTaxi, a teraz producent poinformował, że do listy dostępnych aplikacji dołączają kolejne dwie, bardzo popularne wśród użytkowników w Polsce.

Użytkownicy zegarków z linii Watch 3 mogą od dziś pobrać na nie aplikacje Radia ZET i Antyradia. Tylko ze Sklepu Google Play pobrano je łącznie ponad milion razy, więc nie ma wątpliwości, że wiele osób na to czekało – w końcu cieszą się one ogromną popularnością wśród użytkowników w Polsce.

Huawei Watch 3 Pro

To zatem świetna wiadomość, że od teraz są one dostępne także na smartwatche z HarmonyOS – można je pobrać bezpośrednio ze sklepu AppGallery, który jest zainstalowany na zegarkach z serii Watch 3. Wystarczy więc tylko kilka kliknięć, aby móc słuchać ulubionych stacji radiowych.

Producent informuje, że na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka, która jest grana w danym momencie. Ponadto zapewnia też, że przejrzysty, prosty i intuicyjny interfejs aplikacji sprawi, iż korzystanie z nich będzie proste i przyjemne.

Warto przypomnieć, że urządzenia z serii Watch 3 oferują wbudowany moduł eSIM, obsługujący łączność komórkową w technologiach UMTS i LTE. Dzięki temu zegarek nie musi być sparowany ze smartfonem i może mieć dostęp do internetu mobilnego wszędzie tam, gdzie jest on dostępny. Jego posiadacze mogą więc wyjść tylko z nim na nadgarstku i zostawić telefon w domu, nie tracąc kontaktu ze światem.