Huawei logo
fot. Pexels

Miesiąc promocji na urządzenia Huawei. Jest w czym wybierać i na czym zaoszczędzić!

Listopad, to miesiąc, na który przypadają Czarny Piątek i Cyber Monday. Do tych pozostało jeszcze ponad 20 dni, ale Huawei już teraz startuje z promocją na swoje urządzenia, która potrwa aż do końca bieżącego miesiąca. Macie więc sporo czasu, aby zastanowić się nad zakupem, aczkolwiek trzeba też pamiętać, że pula może się wyczerpać wcześniej.

Reklama

Promocja na urządzenia Huawei. Jest w czym wybierać i na czym zaoszczędzić

Wczoraj producent poinformował o specjalnych ofertach na smartwatch Watch GT 2e i opaskę Band 4 Pro, które mają obowiązywać do 15 listopada 2020 roku. Dziś marka przesłała kolejną informację, z której wynika, że to część większej akcji promocyjnej, bowiem zdecydowano się obniżyć ceny także innych urządzeń z portfolio, w tym smartfonów, tabletów i laptopów.

Huawei promocja listopad 2020

Oprócz wspomnianych przed chwilą smartwatcha i opaski sportowej, w obniżonych cenach dostępne są również:

Producent podaje, że wymienione urządzenia, w tym też smartwatch Watch GT 2e i opaskę Band 4 Pro, będzie można kupić w obniżonych cenach do 30 listopada 2020 roku w sklepie internetowym huawei.pl i stacjonarnym w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz u autoryzowanych partnerów, w tym w sieci Media Expert.

Jednocześnie producent zastrzega też, że oferta może różnić się w zależności od sklepu i rzeczywiście można to zauważyć – na przykład w sklepie Media Expert laptopy z serii MateBook X Pro są dostępne w jeszcze niższych cenach niż podaje marka.

Największe wrażenie robi jednak obniżka cen modeli P40 i P40 Pro, ponieważ w momencie premiery, od której minęło dopiero nieco ponad pół roku, kosztowały – odpowiednio – 2999 złotych i 4299 złotych. Producent obniżył więc ceny o nawet 1300 złotych.

smartfon Huawei P40 Huawei P30 Pro smartphone
fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl

Przez to/dzięki temu pojawia się ciekawy dylemat: wybrać P40 z HMS za 1999 złotych czy P30 z GMS za 1899 złotych? A może dopłacić trochę do P30 Pro? Decyzja może niektórym spędzić sen z powiek, ponieważ to wcale nie taki prosty wybór.

Te newsy mogą Cię zainteresować: