Huawei Watch GT 2e teraz stówkę taniej. Obniżono też cenę Huawei Band 4 Pro

Już gdy Huawei Watch GT 2e debiutował na polskim rynku, był dostępny w niewygórowanej cenie (czego nie można powiedzieć o Huawei Watch GT 2 Pro). Teraz jednak, w najnowszej promocji, można go kupić taniej. Ponadto w obniżonej cenie dostępna jest też opaska Huawei Band 4 Pro.

Reklama

Wearable Huawei wciąż cieszą się stale rosnącą popularnością, czego nie można powiedzieć o smartfonach tej marki. Wynika to z faktu, że nałożone przez Stany Zjednoczone sankcje nie mają na nie aż tak dużego wpływu, choć nie można też powiedzieć, że żadnego. Mimo wszystko marka nadal świetnie sobie radzi w tym segmencie.

Huawei Watch GT 2e i Huawei Band 4 Pro w obniżonych cenach

Nie powstrzymuje to jednak Huawei przed organizowaniem atrakcyjnych promocji na swoje urządzenia do zakładania na nadgarstek, a dzięki najnowszej ofercie klienci mogą kupić w obniżonych cenach dwa modele: smartwatch Huawei Watch GT 2e i opaskę Huawei Band 4 Pro.

Od dziś, tj. 2 listopada, do 15 listopada 2020 roku smartwatch Watch GT 2e będzie można kupić za 499 złotych, czyli o 100 złotych taniej niż do tej pory, natomiast opaskę Huawei Band 4 Pro za 249 złotych (zamiast 299 złotych). Oferta jest dostępna m.in. w sieci Media Expert.

promocja Huawei Watch GT 2e Huawei Band 4 Pro
źródło: Huawei

Kup Huawei Watch GT 2e i Huawei Band 4 Pro w obniżonych cenach

Niewątpliwie najciekawszym (i dla wielu użytkowników najbardziej przydatnym) elementem obu urządzeń jest moduł GPS, dzięki któremu można śledzić trasę przebytą podczas aktywności fizycznej (zapisywaną w dedykowanej aplikacji Zdrowie, dostępną zarówno na Androida, jak i iOS) bez konieczności noszenia przy sobie smartfona.

Oba urządzenia oferują również AMOLED-owy wyświetlacz, pulsometr z funkcją stałego pomiaru tętna i możliwość monitorowania snu (wraz z jego szczegółową analizą). Ponadto użytkownik będzie miał możliwość śledzenia różnego rodzaju aktywności. Oczywiście jest też funkcja przekazywania powiadomień ze sparowanego smartfona (połączenia, wiadomości, nowe zdarzenia w aplikacjach).

Zarówno smartwatch Huawei Watch GT 2e, jak i opaska Huawei Band 4 Pro mogą pracować na pojedynczym ładowaniu nawet kilkanaście dni, aczkolwiek finalny czas działania zależy od tego, w jaki sposób są użytkowane (korzystanie z GPS znacząco go skraca).

Recenzja Huawei Watch GT 2e