loteria BLIKOMANIA 2022
źródło: Polski Standard Płatności

Ruszyła kolejna BLIKOMANIA. Do wygrania m.in. roczna pensja – 7000 złotych co miesiąc

Polski Standard Płatności ruszył z kolejną edycją loterii BLIKOMANIA. Do wygrania ponownie są nagrody o wysokiej wartości, w tym roczna pensja w wysokości aż 84000 złotych. Jak wziąć w niej udział?

Ruszyła nowa edycja loterii BLIKOMANIA

To już czwarta edycja loterii pod nazwą BLIKOMANIA, którą organizuje Polski Standard Płatności. Promuje ona korzystanie z BLIKA, który niezmiennie bije rekordy popularności – w pierwszym kwartale 2022 roku za jego pomocą zrealizowano 247 mln transakcji, aż o 62% więcej niż rok wcześniej. Według najnowszych danych, korzysta z niego ponad 10,5 mln użytkowników.

Jest on dostępny dla wszystkich klientów bankowości mobilnej w Polsce – oferuje go 18 banków w kraju nad Wisłą: Alior Bank, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska, PKO Bank Polski, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Grupa BPS, BS Brodnica, BNP Paribas, Citi Handlowy, Credit Agricole, Getin Bank, Nest Bank, Noble Bank i Spółdzielcza Grupa Bankowa.

Nagrody w loterii BLIKOMANIA 2022. Jak wziąć udział? (rejestracja)

Najcenniejsze nagrody w loterii to aż dziewięć rocznych pensji o wartości 84000 złotych każda, czyli aż 7000 złotych co miesiąc przez okrągły rok. Ponadto codziennie można wygrać czeki o wartości 100 złotych. Jeśli natomiast wylosowana transakcja została wykonana BLIKIEM zbliżeniowym lub uczestnik zrealizował ją na platformie Allegro, wówczas otrzyma czek na 200 złotych. Łączna pula nagród w czwartej edycji loterii przekracza 2,7 mln złotych.

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej. Najpierw trzeba uzupełnić formularz, w którym wymagane jest podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail (x2 w celu weryfikacji), numeru telefonu i banku, z którego korzysta uczestnik. Ponadto konieczne jest oświadczenie o ukończeniu 18. roku życia i zaakceptowanie obligatoryjnych zgód (z gwiazdką), aczkolwiek Polski Standard Płatności w regulaminie podaje, że uczestnikami loterii mogą być też osoby, które ukończyły 13 lat i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz przesłały do organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w loterii (na adres e-mail [email protected]).

Po wysłaniu zgłoszenia trzeba jeszcze tylko wykonać transakcję weryfikacyjną, tzn. przekazać (oczywiście BLIKIEM) złotówkę jako darowiznę na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Loteria trwa od 1 czerwca do 20 września 2022 roku. Ostatnie losowanie zaplanowano na 6 września 2022 roku.

Jakie transakcje upoważniają do wzięcia udziału w loterii BLIKOMANIA?

  • płatności w internecie (zakupy towarów i usług),
  • płatności w sklepach stacjonarnych i punktach sprzedaży automatycznej,
  • wpłaty gotówkowe,
  • wypłaty gotówkowe,
  • natychmiastowe przelewy na numer telefonu.

Regulamin loterii promocyjnej pod nazwą „Blikomania” (PDF)