Alior Bank logo
źródło: Alior Bank

Nowa promocja Alior Bank – możesz zyskać nawet 250 złotych

Alior Bank właśnie ogłosił rozpoczęcie drugiej edycji promocji Nagroda na start w Programie Mastercard. Klienci banku, posiadający karty debetowe i kredytowe, mogą zyskać pokaźną paczkę punktów, które później można wymienić na nawet 250 złotych do wykorzystania na Allegro lub stacjach Circle K. Są również inne nagrody.

Kto może wziąć udział w promocji?

Klienci Alior Banku mogą otrzymać vouchery, które będą mogli wykorzystać na zakupy na stacjach paliw Circle oraz w serwisie Allegro. Warto więc przyjrzeć się zasadom promocji, która już po raz drugi ruszyła dzięki współpracy Alior Banku oraz operatora kart płatniczych Mastercard.

Kto może skorzystać z promocji Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja? W ramach nowej edycji programu nagrody mogą zgarnąć klienci, którzy zarejestrują kartę płatniczą Alior Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Bank przypomina, że najwygodniej zrobić to w aplikacji mobilnej Alior Mobile, ale można to zrobić także za pomocą bankowości internetowej banku i strony internetowej bezcennechwile.mastercard.pl.

Następnym krokiem jest dokonanie płatności na łącznie minimum 100 złotych w ciągu 30 dni od zarejestrowania karty w programie. Warto podkreślić, że w promocji mogą wziąć udział klienci, którzy przed dniem rozpoczęcia tej promocji nigdy nie mieli zapisanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile żadnej karty wydanej przez Alior Bank.

Alior Bank Master Card promocja voucher circle K allegro
źródło: Alior Bank

Płać kartą Alior Bank i zgarnij 250 złotych

W ramach promocji Nagroda na start w Programie Mastercard – 2 edycja oferowane są różne nagrody. Klienci posiadający kartę debetową mogą otrzymać aż 8 tysięcy punktów promocyjnych. Co więcej, w ramach specjalnej oferty Punkty na start przygotowanej przez Mastercard, mogą zdobyć kolejne 8 tysięcy punktów, które można wymienić na 4 vouchery o wartości 50 złotych każdy (czyli łącznie 200 złotych) do Circle K lub Allegro.

W przypadku posiadaczy kart kredytowych promocja przewiduje możliwość uzyskania aż 12 tysięcy punktów, a do tego kolejnych 8 tysięcy punktów z oferty Punkty na start. Po zsumowaniu można wymienić punkty na 5 voucherów o wartości 50 złotych każdy (łącznie 250 złotych), które również można wykorzystać na zakupy w Circle K lub Allegro.

W obu przypadkach klienci mogą wybrać też inną nagrodę z puli 150 dostępnych w programie. Oferta specjalna Punkty na start obowiązuje do 17 maja 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje o obu promocjach możecie znaleźć ich regulaminach: