karta Kaufland Card
źródło: Kaufland

Aplikacja Kaufland odniosła spektakularny sukces

Niektóre programy lojalnościowe potrzebują roku, żeby osiągnąć taki „kamień milowy”. Kauflandowi wystarczył jednak mniej niż miesiąc. Aby uczcić ten sukces, sklep przygotował specjalną promocję.

Pierwszy milion użytkowników Kaufland Card

Duża część sieciowych sklepów ma swoje programy lojalnościowe, w ramach których tworzone są aplikacje na urządzenia mobilne. Niedawno takiej doczekał się nawet Społem, który miał wyjątkowo nieprzystające do współczesnych oczekiwań klientów procedury wydawania karty stałego klienta. Pod koniec lutego Kaufland ogłosił nowy program lojalnościowy, który niemal „z miejsca” okazał się strzałem w dziesiątkę.

Niemiecka sieć sklepów poinformowała, że Kaufland Card ma już milion użytkowników – udało się go zdobyć w mniej niż dwa tygodnie, choć formalnie nowy program lojalnościowy wystartował 2 marca 2023 roku. Faktem jednak jest, że jest on promowany na każdym kroku – w sklepach, w telewizji i innych mediach.

Tutaj warto dodać, że Kaufland Card zastąpi(ł) PAYBACK, jednak klienci wciąż mogą zbierać i płacić punktami PAYBACK za zakupy – można to robić do 30 kwietnia 2023 roku, aczkolwiek niemiecka sieć sklepów usilnie zachęca do korzystania z nowego programu lojalnościowego. Jak widać, robi to bardzo skutecznie. Dla porównania, aplikacja Nasza Stokrotka dopiero po roku może pochwalić się 1,5 mln użytkowników.

Promocja Kaufland z okazji uzyskania pierwszego miliona użytkowników

Sklep postanowił uczcić pierwszy milion użytkowników swojego nowego programu lojalnościowego z przytupem – na tę okoliczność daje rabat w wysokości 10% na całe zakupy. Co ważne: promocja obowiązuje tylko dziś, tj. 13 marca 2023 roku.

Kaufland Card milion 1000000 użytkowników marzec 2023 roku

W dodatku promocja na pierwszy milion użytkowników nie obejmuje:

  • kaucji,
  • alkoholu (z wyjątkiem piwa),
  • wyrobów tytoniowych,
  • papierosów elektronicznych,
  • pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych,
  • produktów leczniczych,
  • preparatów do początkowego żywienia niemowląt,
  • bonów upominkowych i kart podarunkowych.

Wszystkie informacje na temat Kaufland Card znajdziecie w naszym artykule na Tabletowo.pl. Dodamy tylko, że do 29 marca 2023 roku po każdych zakupach możecie zakręcić w aplikacji wirtualnym kołem i otrzymać kupon rabatowy na różne produkty. Co tydzień pojawiają się nowe.