Xiaomi Mi Smart Band 5 sport smart fitness band
Xiaomi Mi Band 5 (źródło: Xiaomi)

Przygotujcie się na polską premierę Mi Band 5. W najbliższą środę Xiaomi zasypie nas sprzętami

Już niebawem poznamy polską cenę opaski Xiaomi Mi Smart Band 5. Poprzednie generacje tego smartbanda są bardzo popularne w naszym kraju, więc pewnie zainteresuje Was fakt, że firma zaplanowała specjalne wydarzenie dedykowane rodzinie urządzeń mających wkrótce trafić do polskich sklepów.

Moc produktów Xiaomi już 15 lipca

W komunikatach przesyłanych do czołowych redakcji technologicznych oraz postach publikowanych w sieciach społecznościowych, Xiaomi zaprasza na wydarzenie online, mające odbyć się w środę 15 lipca. Podczas niego mamy poznać kolejne produkty, które wejdą na europejski rynek (w tym polski) w nadchodzących tygodniach.

Grafika promocyjna, oprócz daty, wskazuje na godzinę rozpoczęcia się konferencji, zatem warto śledzić kanały social media Xiaomi już od godziny 14:00.

Czego spodziewać się po wydarzeniu Xiaomi?

Co nieco możemy odczytać z samego zaproszenia. Skoro mamy do czynienia z ekosystemem Xiaomi, trzeba mieć na uwadze nie tylko możliwą premierę urządzeń mobilnych, ale także całej gamy inteligentnych sprzętów domowych.

Na pewno zobaczymy Mi Smart Band 5, poznamy cenę opaski i datę jej wprowadzenia w Polsce. Z naszych źródeł wynika, że stanie się to chwilę później.

Grafika wskazuje też na urządzenia smart home i inne typy sprzętów – hulajnogę czy telewizor Xiaomi Mi TV. Zastanawia jeden z elementów przy drugiej „dwójce” – czyżby chodziło o Mi TV Stick lub zegarek Mi Watch Revolve? Na pewno nie ominie nas też coś ze świata smartfonów – najpewniej zobaczymy ponownie Redmi 9.

Czekamy więc na najbliższą środę! Na pewno damy Wam znać, co takiego trafi na półki sklepowe w Polsce i ile grosza będziemy musieli wydać na nowe gadżety.

Więcej informacji nt. dostępności opaski Xiaomi Mi Band 5 w Polsce: