Wiosenna promocja w Play - 140gb za 35 złotych
fot. Play

Wiosenne promocje w Play – Podwojone gigabajty w każdym abonamencie

Sieć Play postanawia rozpocząć wiosenne porządki. W związku z tym odświeżone zostały oferty abonamentów. Operator postanowił dwukrotnie zwiększyć obecnie oferowane paczki danych, tak aby nawet najbardziej wymagający użytkownicy mogli w pełni cieszyć się szybkim internetem. W największym pakiecie Play zaoferuje aż 140 gigabajtów danych do wykorzystania.

Reklama

Play w dobrej kondycji

Niemal wszyscy operatorzy zdążyli już podsumować rok 2020. Dla zdecydowanej większości z nich był on bardzo udany. Nie inaczej było w przypadku sieci Play. Znacznie częstsze przesiadywanie w domu przyczyniło się do zwiększenia ruchu na łączach internetowych, jak i telefonicznych. Teraz, po zamknięciu ubiegłego roku, przychodzi czas na zmiany w ofertach i nowe promocje. W ubiegłym miesiącu sieć Play postanowiła zaoferować nowym klientom więcej gigabajtów do wykorzystania w ramach usług na kartę. Teraz nowości doczekała się oferta abonamentowa.

Wiosna w Play to czas promocji

Zmianom ulega oferta abonamentowa. Play postanowił zaproponować klientom podwojone paczki internetu we wszystkich abonamentach w ramach wiosennej promocji. Dwukrotnie więcej gigabajtów obowiązywać będzie przez cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy klient podpisuje nową umowę, czy też dokonuje przedłużenia starszej.

Nowa oferta abonamentowa w Play - Wiosenna promocja fot. Play
Nowa oferta abonamentowa w Play (fot. Play)

Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Play rekomenduje skorzystanie z oferty w opcji Duet lub Rodzina. Miesięczna opłata za kolejną kartę wynosi 35 złotych po rabatach, które uwzględniają wybór e-faktury i zgody marketingowe (po 5 złotych za każdą). Piątą kartę SIM w pakiecie Rodzina, Play dorzuca za darmo.

Oferta od 55 złotych wzwyż zawiera w sobie także dostęp do usługi telewizyjnej PLAY NOW lub dostęp do usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard na cały okres trwania umowy. Osoby, które zdecydują się na wybór najwyższego możliwego pakietu, czyli PLAY HOMEBOX, dostaną w gratisie dodatkową kartę SIM, którą będą mogli wykorzystać jako internet domowy z pakietem 150 GB z pełną prędkością. Po wykorzystaniu danych, prędkość internetu zostanie ograniczona.

Wiosenna Promocja Play - smartfony za 1 złoty
Play poleca smartfony za 1 złotych przy wyborze pakietu abonamentowego (fot. Play)

Do każdego z abonamentów klienci mogą dobrać dowolny smartfon z oferty. Play poleca wybór Samsunga Galaxy A02s i OPPO A15s, których koszt na start wyniesie tylko 1 złotówkę. Celem łatwego zarządzania swoim kontem, operator rekomenduje natomiast korzystanie z aplikacji Play24, która dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i w App Store. Za jej pomocą klienci uzyskują łatwy sposób pozwalający włączać i wyłączać dodatkowe funkcje czy pakiety. Aplikacja oferuje także możliwość szybkiego opłacenia faktury.

Osoby zainteresowane ofertą muszą się spieszyć, gdyż oferta obowiązuje tylko do końca maja.