Play logo
fot. Anemone123 / Pixabay

Play wprowadza nowy pakiet, Ukraińcy mieszkający w Polsce powinni się nim zainteresować

Play dodał do swojej oferty na Kartę pakiety, które ułatwią obywatelom Ukrainy mieszkającym w Polsce kontakt z rodziną.

Nowości dla dzwoniących na Ukrainę

Przez ciężką sytuację w kraju, do Polski w poszukiwaniu pracy lub edukacji przyjeżdża coraz więcej obywateli Ukrainy. Niestety często oznacza to dla nich długą rozłąkę i utrudniony kontakt z rodziną. Od 2017 roku Play ma w swojej ofercie pakiety i dedykowane taryfy, które umożliwiają klientom połączenia na Ukrainę.

Od dzisiaj dostępny jest kolejny atrakcyjny pakiet, który powinien zainteresować wszystkich wykonujących połączenia do naszych wschodnich sąsiadów. Co oferuje?

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y do polskich sieci komórkowych,
  • pakiet 15 GB internetu na terenie Polski,
  • 1000 minut połączeń do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell.

Warto zwrócić uwagę na cenę, która została ustalona na 35 złotych, co wydaje się bardzo uczciwą kwotą, patrząc na szerokość oferty. Klient będzie miał do wyboru jednorazową wersję ważną 30 dni lub cykliczną, która automatycznie odnawia się co miesiąc.

play
Pakiety dla Ukraińców (fot. Play)

Inne pakiety

Wprowadzona dzisiaj oferta nie jest niczym nowym, bowiem Play proponuje też inne opcje. Jeśli komuś zależy tylko na połączeniach, to za 25 złotych otrzyma 1000 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell. Dla tych, którzy preferują komunikatory internetowe, przygotowano pakiet 10 GB na Viber + 1000 minut do ukraińskich sieci komórkowych. W przypadku, gdy posiadamy inną ofertę, istnieje możliwość aktywowania usługi obniżającej koszt połączeń i SMS-ów na Ukrainę. Po wprowadzeniu kodu czy też aktywowaniu jej na Play24, za minutę rozmowy i SMS zapłacimy jedynie 29 groszy.

Dodatkowo Play ma dla swoich klientów z Ukrainy usługi dodatkowe, takie jak dostęp do ukraińskich programów i kanałów telewizyjnych, a także filmów, seriali i bajek za pośrednictwem serwisu Megogo za 3,99 złotych tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie.

Każdą z przedstawionych ofert można aktywować na Play24, przy użyciu kodu USSD lub z pomocą specjalnej infolinii, obsługiwanej w języku ukraińskim. Szczegóły znajdziecie na specjalnie przygotowanej do tego stronie.