Reklama
Polsat TV4 Play NOW TV
Polsat i TV4 dołączają do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV (źródło: Play)

Polsat i TV4 dostępne w PLAY NOW i PLAY NOW TV. Nie trzeba będzie za nie dodatkowo płacić

Play już od kilku lat oferuje dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych w ramach usług PLAY NOW i PLAY NOW TV. Wielu ich użytkownikom z pewnością brakowało wśród nich Polsatu i TV4, ale nareszcie i one dołączyły do oferty. Co bardzo ważne, nie trzeba będzie za nie dodatkowo płacić, bowiem wejdą w skład pakietu Podstawowego.

Reklama

PLAY NOW TV

Już od kilku lat Play oferuje telewizję Play NOW, którą klienci mogą oglądać przez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne i stronę internetową. Co istotne, korzystanie z tej usługi w zasięgu operatora nie powoduje zużywania dostępnego w ramach abonamentu pakietu internetu.

W ramach pakietu Podstawowego klienci otrzymują możliwość oglądania ponad 20 kanałów telewizyjnych, ale mogą również dokupić dostęp do innych pakietów (w tym HBO GO) oraz mnóstwa produkcji w ramach VOD (Video On Demand, Wideo na żądanie). Ceny tych ostatnich zaczynają się już od 4 złotych.

Oprócz tego, Play oferuje również coś takiego, jak PLAY NOW TV BOX. Jest to „rozszerzona wersja” PLAY NOW i jest dostępna także dla użytkowników, którzy nie są klientami operatora. Jeśli jednak ktoś posiada już abonament w Play, wówczas może liczyć na korzystniejszą ofertę (a dokładniej niższe ceny). W skład tej usługi wchodzi także przystawka do telewizora z Android TV.

Polsat i TV4 dostępne bez dodatkowych opłat w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Podstawowy pakiet w PLAY NOW i PLAY NOW TV do tej pory zawierał blisko 40 różnych kanałów, w tym m.in. TVP 1, TVP 2, TVP 3 Warszawa, TVN i TV Puls. Teraz do tej listy trzeba dodać również Polsat i TV4. W praktyce oznacza to, że klienci nie będą musieli dodatkowo płacić za możliwość oglądania emitowanych tam programów (i reklam, których jest dużo ;)).

Polsat TV4 Play NOW TV
Polsat i TV4 dołączają do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV (źródło: Play)

Informacja ta z pewnością ucieszy osoby, które korzystają z PLAY NOW i PLAY NOW TV, bowiem zarówno na jednym, jak i drugim kanale można znaleźć cieszące się ogromną popularnością produkcje (na Polsat m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy Taniec z gwiazdami, a na TV4 popularnonaukowe Galileo).