smartfon smartphone
fot. Pexels

Internet za darmo od T-Mobile. Tak go odbierzesz

Niektórzy słusznie twierdzą, że gigabajtów w pakiecie internetu nigdy nie jest za mało. Najwidoczniej T-Mobile wziął sobie te słowa do serca i przygotował promocję dla swoich klientów, która pozwala odebrać pakiet darmowego internetu.

Reklama

Darmowe 3 GB na przeglądanie internetu i oglądanie YouTube’a

W dobie nielimitowanych SMS-ów i połączeń, a także coraz popularniejszych i liczniejszych usług streamingowych oraz szeroko rozumianej chmury, najbardziej pożądanym towarem stała się liczba gigabajtów w pakietach internetowych. Operatorzy świetnie to rozumieją i często rozpieszczają swoich użytkowników specjalnymi bonusami.

T-Mobile internet za darmo
(fot. T-Mobile)

Tym razem o swoich klientów postanowiło zadbać T-Mobile. Firma zauważa, że obecnie jest dobry moment na rozdanie darmowego internetu. Pogoda za oknem nie zachęca do długich spacerów, więc wiele osób woli spędzać czas w domu na przeglądaniu internetu, słuchaniu muzyki ze Spotify czy oglądaniu ulubionych seriali na Netfliksie. Do tego może dochodzić praca lub nauka zdalna.

W związku z powyższym operator postanowił przygotować prezent dla swoich klientów. T-Mobile w najnowszej edycji Happy Fridays przygotowało bezpłatny pakiet 3 GB internetu. Warto mieć na uwadze, że należy się pospieszyć z jego odebraniem, bowiem będzie on dostępny od 18 do 22 lutego.

Warto mieć na uwadze, że promocyjny pakiet skierowany jest dla klientów indywidualnych i dotyczy krajowej transmisji danych.

Jak odebrać darmowy pakiet internetu w T-Mobile?

Skorzystanie z promocji jest banalnie proste, ale warto przedstawić kilka szczegółów. W tym celu potrzebna będzie aplikacja Mój T-Mobile, do której musimy się zalogować. Następnie pozostaje odebranie prezentu między 18 a 22 lutym. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia.

Należy jeszcze dodać, że oferta obejmuje zarówno klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA), jak i osoby korzystające z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Happy) lub MIX (Frii Mix). Dodatkowy pakiet będzie można wykorzystać przez 7 dni od momentu aktywacji w przypadku ofert na kartę i MIX oraz do końca cyklu rozliczeniowego dla klientów posiadających abonament.