stary wiking old viking
fot. Pixabay / Pexels

Mobile Vikings zaprasza na rejs próbny. Świetna promocja dla nowych wikingów

Okresy próbne, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, dobrze znane są chociażby z usług internetowych. Operator Mobile Vikings zdecydował się na wprowadzenie podobnego rozwiązania, które ma zachęcić nowych użytkowników do wypróbowania oferty.

Zastanawiasz się nad przejściem do Mobile Vikings? Teraz jest świetna okazja

Trzeba przyznać, że w Polsce operatorzy komórkowi potrafią rozpieszczać swoich użytkowników, zarówno obecnych, jak i nowych. Zawdzięczamy to między innymi silnej konkurencji i mnóstwie różnych ofert, które pozwalają korzystać z wielu usług w naprawdę niskiej cenie.

Wśród sieci, które mocno walczą o nowych klientów, z pewnością znajduje się Mobile Vikings. Warto tutaj dodać, że operator niedawno obchodził 8. urodziny, na które przygotował zestaw bonusów dla swoich klientów. Na kolejną promocję nie musieliśmy długo czekać. Teraz Wikingowie skupili się wyłącznie na próbie zdobycia nowych klientów.

Operator przygotował specjalną ofertę „Rejs próbny”, która jak sama nazwa podpowiada, pozwala sprawdzić usługi oferowane przez Mobile Vikings. W celu zachęcenia niezdecydowanych osób wprowadzono sporą obniżkę na dostępne pakiety.

3 miesiące w dobrej cenie dla nowych wikingów

Wszyscy użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z usług Mobile Vikings, mogą teraz przetestować ofertę na kartę przez 3 miesiące za połowę ceny. Należy dodać, że „Rejs Próbny” dotyczy zarówno nowych, jak i przenoszonych numerów, a także obowiązuje we wszystkich pakietach oferty MATCH.

Mobile Vikings 3 miesiące
(fot. Mobile Vikings)

Oczywiście po zakończeniu testowania mamy do wyboru dwie ścieżki. Możemy pozostać w sieci lub bez żadnych konsekwencji zrezygnować. Bez obaw, za odejście nie grozi najad wikingów na dom – firma zapewnia, że nie będą się gniewać.

Przy okazji, operator postanowił przypomnieć, jakie benefity czekają dla użytkowników. Lista przedstawia się następująco:

  • Nielimitowane krajowe połączenia, SMS i MMS.
  • Zasięg sieci Play oraz doskonała jakość połączeń VoLTE, HD voice i WiFi Calling.
  • Wolność oferty na kartę – bez zbędnych formalności i długoterminowych umów.
  • Wygoda modelu subskrypcyjnego – działająca jak w Netflix czy Spotify automatyzacja opłat z użyciem podpiętej karty płatniczej
  • Kumulacja gigabajtów – niewykorzystane dane nie znikają z końcem miesiąca, tylko przechodzą na kolejny. Dzięki tej mechanice przeciętny Viking ma na koncie 126 GB.
  • Pełna obsługa online i przez aplikację – od przeniesienia numeru po doładowania konta.

Czyli dla stałych użytkowników nic nie przygotowano? Niekoniecznie. Oni również mogą skorzystać na nowej promocji. Niewykluczone, że dzięki niej łatwiej będzie zapraszać nowe osoby do Mobile Vikings, a za każdego zaproszonego znajomego otrzymuje się 10% stałej zniżki na doładowania. Co więcej, po przekroczeniu bariery pięciu zaproszeń można korzystać ze świetnej oferty #ZaDarmo.