Samsung Galaxy Z Flip 4 i Oppo Find N2 Flip (fot. Tabletowo)

Marzy Ci się składany smartfon? Teraz jeden z nich jest dostępny w promocji

Składane smartfony nie są najtańsze, ale regularnie nadarza się okazja, aby któryś z nich kupić taniej. Tak jest teraz w przypadku OPPO Find N2 Flip – po jego zakupie możecie odzyskać aż 500 złotych w gotówce.

Promocja na składany smartfon OPPO Find N2 Flip

OPPO Find N2 Flip zadebiutował w Polsce w lutym 2023 roku w cenie 4999 złotych i już wówczas była ona atrakcyjna, patrząc przez pryzmat cen bezpośredniej konkurencji. Jego bezpośredni rywale, tj. Motorola razr 40 ultra i Samsung Galaxy Z Flip 5 8/256 GB kosztują aktualnie w oficjalnej polskiej dystrybucji odpowiednio ~5000 i 5599 złotych.

składany smartfon OPPO Find N2 Flip fot. Tabletowo.pl
fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl

OPPO Find N2 Flip można z kolei kupić w Polsce już od 4254,87 złotych (smartfon w tej cenie jest dostępny w sklepie Media Expert w ramach promocji obowiązującej do końca dzisiejszego dnia), a do tego odzyskać 500 złotych w gotówce po zarejestrowaniu jego zakupu. Wzmianka o Media Expert jest tutaj nieprzypadkowo, bowiem aby wziąć udział w tej akcji, należy nabyć smartfon właśnie w Media Expert lub Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom, Komputronik bądź NEONET.

Do promocji można zgłosić egzemplarze, zakupione w ww. sklepach do 1 października 2023 roku (włącznie). Po nabyciu OPPO Find N2 Flip należy aktywować smartfon i zarejestrować zakup na tej stronie internetowej (wcześniej wymagane jest zarejestrowanie się na niej, tj. założenie konta), dołączając wymagane dokumenty, w tym dane z paragonu lub faktury oraz pudełka (wraz z ich zdjęciami).

Kup OPPO Find N2 Flip i odbierz 500 złotych zwrotu w gotówce

Po poprawnej rejestracji i pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymacie dwie wiadomości SMS – jedna będzie zawierała 4-cyfrowy kod PIN, a druga 9-cyfrowy numer czeku BLIK do wypłaty zwrotu w wysokości 500 złotych z bankomatu. Można to zrobić w bankomatach Santander Bank Polska, PKO BP, Banku Pekao, Banku Millennium, BNP Paribas, mBanku, ING Banku Śląskiego, SGB, VeloBanku, Euronet i Planet Cash.

Aby wypłacić zwrot z bankomatu, należy wybrać opcję WYPŁATA BLIK, a następnie wpisać 9-cio cyfrowy kod BLIK i potwierdzić wypłatę 4-cyfrowym kodem PIN. Pamiętajcie jednak, że będziecie mieli na to tylko 14 dni od otrzymania SMS-a z 9-cyfrowym numerem czeku BLIK.

Regulamin Promocji „Kup smartfon OPPO Find N2 Flip i odbierz czek BLIK 500 zł” (PDF)

Przy okazji warto przypomnieć, że również do 1 października obowiązuje promocja, w ramach której także możecie otrzymać zwrot w wysokości 500 złotych po zakupie smartfona OPPO Reno 10 5G i OPPO Reno 10 Pro 5G.