Railway Empire Epic Games Store

Świetne Railway Empire wraz z klimatycznym Where The Water Tastes Like Wine za darmo w Epic Games Store

Ten tydzień jest naprawdę obfity, jeśli chodzi o doniesienia ze świata gamingu. Microsoft nareszcie oficjalnie zaprezentował Xbox Series S, a także podał (bardzo atrakcyjną) cenę Xboksa Series X. Activision pokazało światu szerzej nowe Call of Duty, a Epic Games Store… jak to Epic, oferuje kolejne gry za darmo na swojej platformie.

Reklama

Przez ostatni tydzień do zgarnięcia w Epic Game Store była gra Into the Breach – jeden z moich ulubionych, niezależnych tytułów ostatnich lat. Szkoda tylko, że już kiedyś rozdawano ją w sklepie Epica za darmo, ale była to dobra okazja dla osób, które nie zdążyły wcześniej przypisać sobie tego tytułu do konta. Co możemy pobrać za darmo tym razem?

Railway Empire za darmo w Epic Games Store

Czy mamy jakichś fanów kolei żelaznej na sali? Jeśli tak, to mam idealny wręcz tytuł dla nich. Railway Empire to jednoosobowa strategiczna gra ekonomiczna, w której zajmujemy się budową sieci kolejowej w Stanach Zjednoczonych w 1830 roku. Zadbać tu musimy nie tylko o jak najszybsze połączenie wielu miast, ale też o ich zaopatrzenie z okolicznych farm czy kopalń.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym tytule, to odsyłam Was do swojej recenzji Railway Empire w wersji na Nintendo Switch. Wersja na tę konsolę i PC różni się od siebie tylko sterowaniem i oprawą graficzną, zatem moja recenzja powinna być dla Was jak najbardziej pomocna.

Minimalne wymagania Railway Empire prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows 7 z SP1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)
Procesor:Intel Core i5 750 z taktowaniem 2,6 GHz lub porównywalne AMD
Pamięć RAM:4 GB
Karta graficzna:NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5870
Wolne miejsce na dysku:7 GB

Where The Water Tastes Like Wine

Nie będę ukrywał, że o Where The Water Tastes Like Wine słyszę pierwszy raz w życiu. Nieco mnie to dziwi, ponieważ z reguły o grach o tak charakterystycznej stylistyce słyszy się całkiem sporo. Where The Water Tastes Like Wine to bardzo oryginalna w swoich założeniach gra przygodowa, w której zwiedzamy Stany Zjednoczone z epoki Wielkiego Kryzysu.

Niestety, w Where The Water Tastes Like Wine nie znajdziemy polskiej wersji językowej, w przeciwieństwie do Railway Empire, gdzie możemy włączyć polskie napisy.

Railway Empire i Where The Water Tastes Like Wine możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Gry dostępne są za darmo do 10 września 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostaną udostępnione za darmo kolejne tytuły.

Polecamy również: