Call of Duty Black Ops Cold War

Activision zaprezentowało rozgrywkę wieloosobową Call of Duty: Black Ops Cold War. Jest na co popatrzeć!

Listopad w tym roku zapowiada się wyjątkowo gorąco. I nie jest to tylko zasługa premiery nowych konsol, ale również gier, bo przypominam, że w listopadzie na rynku pojawi się m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Cyberpunk 2077 czy Call of Duty: Black Ops Cold War. Dziś trochę o tym ostatnim.

Reklama

Zapis rozgrywki z Call of Duty: Black Ops Cold War

Do premiery nowego CoD-a zostały zaledwie dwa miesiące, więc studio Treyarch wraz z Activision odpaliły już na 100% swoje machiny marketingowe. Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że COD: Black Ops Cold War na PlayStation 5 i Xbox Series X będzie działać w aż 120 klatkach na sekundę i/lub rozdzielczości 4K! Teraz pora na zapowiedzi szczegółów odnośnie trybu wieloosobowego.

Jeśli wolicie oglądać mniej wyreżyserowane filmiki, to do sieci trafiły pierwsze materiały od niezależnych osób, które dostały bardzo wczesny dostęp do Call of Duty: Black Ops Cold War. Bądźcie jednak świadomi, że obecna wersja gry zawiera jeszcze wiele błędów, ale twórcom zostało jeszcze trochę czasu do oficjalnej premiery.

Wiemy, kiedy wystartuje beta Call of Duty: Black Ops Cold War

Wszyscy fani pewnie i tak czekają, by nowego CoD-a sprawdzić na własnej konsoli lub PC. Miło więc mi poinformować, że już w październiku wystartuje beta Call of Duty: Black Ops Cold War. W pierwszej kolejności nowe dzieło Treyarch sprawdzą posiadacze PlayStation 4.

Pierwszy weekend ekskluzywny dla PlayStation 4:

  • Wczesny dostęp: od 8 do 12 października,
  • Otwarta beta: od 10 do 12 października.

Drugi weekend dla PC, Xbox One, a także PlayStation 4:

  • Wczesny dostęp dla PC i Xbox One: od 15 do 19 października (w przypadku PlayStation 4 jest to okres otwartej bety),
  • Otwarta beta dla wszystkich platform: od 17 do 19 października.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada 2020 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Co ciekawe gra zaoferuje cross-play pomiędzy generacjami konsol.

Polecamy również: