Plush abonament

Abonament w Plush za 20 złotych przez okrągły rok. To bardzo kusząca (i bogata!) oferta

Abonament w sieci Plush już bez tej promocji był atrakcyjną ofertą, bo podobnej trudno szukać u konkurencji. Teraz operator dodatkowo kusi rabatem, który obniży cenę miesięcznej opłaty do zaledwie 20 złotych. A przy okazji klient otrzyma masę ekstra benefitów.

Tani abonament w sieci Plush – 20 złotych miesięcznie przez okrągły rok

Operator ma w swojej ofercie cztery abonamenty, w tym jeden bez okresu zobowiązania i trzy z umową na 24 miesiące. W ramach najnowszej promocji zdecydował się obniżyć cenę jednego z nich aż na rok. Akcja rabatowa obejmuje taryfę z pakietem 30 GB, której regularna cena wynosi 30 złotych miesięcznie. Dzięki zniżce klienci przez pierwszych 12 miesięcy będą płacić jedynie 20 złotych.

promocja Plush abonament 20 złotych miesięcznie przez rok grafika
źródło: Polkomtel

Niniejsza promocja sprawia, że oferta z pakietem 30 GB pod względem ceny dorównuje taryfie z paczką 20 GB za 25 złotych miesięcznie. W obu przypadkach sumarycznie wyjdzie bowiem 600 złotych za dwa lata, a dzięki akcji rabatowej klienci dostaną więcej za te same pieniądze. Wybór jest więc prosty.

Szczególnie że oprócz zniżki, oferta z pakietem 30 GB internetu zapewnia klientowi dostęp do technologii 5G (czego nie ma w taryfie za 25 złotych miesięcznie z paczką 20 GB co miesiąc). Warto też dodać, że w ramach abonamentu klient otrzyma do dyspozycji 5,18 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej.

Dodatkowe benefity dla klientów Plusha

Ponadto operator zapewnia dostęp do Disney+ przez rok bez dodatkowych opłat. Później, przez kolejnych 12 miesięcy, opłata wyniesie 28,99 złotych miesięcznie. I trzeba płacić, ponieważ nie można zrezygnować z tej usługi po darmowym okresie, ale trudno mieć o to żal – w końcu średnio za miesiąc wyjdzie ~14,49 złotych, a nikt inny nie da takiej ceny, nawet sam Disney+ w promocji „12 miesięcy w cenie 8”, dostępnej przed premierą serwisu w Polsce.

Klienci otrzymają w prezencie od operatora również nielimitowany transfer danych w aplikacjach społecznościowych i komunikatorach Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp oraz dostęp do HBO Max przez miesiąc za 0 złotych i do TIDAL na 90 dni za 0 złotych. Plush umożliwia także dobranie smartfona na raty 0%.

Przy okazji przypominamy, że na Tabletowo dostępne jest zestawienie aktualnie najtańszych abonamentów w Polsce u operatorów infrastrukturalnych (tj. Orange, Play, Plus i Orange) oraz ich sub-marek.