fot. Pexels

Świąteczna oferta dostępna już także w T-Mobile

T-Mobile jako ostatni operator z tzw. Wielkiej Czwórki zaprezentował swoją ofertę na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. W tym roku Magentowy postawił na urządzenia Samsunga i Huawei oraz znacząco obniżył ich ceny.

T-Mobile nie spieszył się z wprowadzeniem do sprzedaży bożonarodzeniowej oferty – trzej pozostali operatorzy z tzw. Wielkiej Czwórki zrobili to już w zeszłym tygodniu, a jako pierwszy zaprezentował ją Plus. Magentowy przedstawił swoją propozycję na tegoroczne święta Bożego Narodzenia dopiero teraz. Czy warto było czekać? To zależy, czego ktoś potrzebuje.

Reklama

T-Mobile – oferta na święta Bożego Narodzenia 2019

W tym roku T-Mobile zdecydował się postawić na urządzenia Samsunga i Huawei oraz znacząco obniżyć ich ceny. W abonamencie L za 149 złotych miesięcznie, w skład którego wchodzi m.in. pakiet 70 GB internetu i usługa Supernet Video HD (streaming wideo w 13 serwisach bez zużycia podstawowego pakietu danych), klienci mogą kupić smartfon Samsung Galaxy S10e za złotówkę, podczas gdy do tej pory trzeba było dopłacić na start 829 złotych. Jednocześnie do 24 listopada trwa promocja, dzięki której po zakupie tego modelu można odzyskać dodatkowe 500 złotych w ramach akcji Odkup.

Świetna promocja Samsunga – aż do 500 zł dodatkowego bonusu przy zakupie smartfona!

Dla mniej wymagających klientów przygotowano Samsunga Galaxy A50 za złotówkę wraz z abonamentem S/S+ za 89 złotych miesięcznie – do tej pory w tej taryfie za ten smartfon trzeba było dopłacić na start 649 złotych. Oferta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej oraz pakiet internetu 15 GB w kraju.

Promocja na tegoroczne święta Bożego Narodzenia obejmuje również smartfon Huawei Y6 2019, który w MIX 40 w ofercie z tańszym telefonem kosztuje złotówkę na start zamiast 99 złotych. Klient otrzymuje tu nielimitowane rozmowy w T-Mobile oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 400 minut rozmów do innych sieci i pakiet 4 GB internetu. Jeśli wyrazi zgodę na komunikację marketingową, dostanie dodatkowe 2 GB. Umowa podpisywana jest na 24 doładowania: 12 pierwszych po 40 złotych każde i 12 kolejnych po 80 złotych.

To jednak jeszcze nie koniec. T-Mobile przygotował także specjalną ofertę na internet mobilny z tabletem. W abonamencie za 69 złotych miesięcznie klient będzie mógł dokupić Samsunga Galaxy Tab A 10.1 za 99 złotych (zamiast 339 złotych). W pakiecie otrzyma 50 GB transferu do wykorzystania w kraju (po jego wyczerpaniu włączy się ograniczenie prędkości transmisji do 16 kb/s).

Źródło: informacja prasowa