źródło: Play

Play daje klientom dużo dobrego na święta. Jest z czego wybierać

Play jest trzecim dużym operatorem, który zaprezentował specjalną ofertę na święta Bożego Narodzenia. Wcześniej zrobili to Plus i Orange, natomiast na propozycję T-Mobile wciąż czekamy. Fioletowy przygotował kilka atrakcyjnych propozycji, z których wiele klientów z pewnością skorzysta.

Reklama

Play abonament – oferta na święta Bożego Narodzenia 2019

Klienci, który zdecydują się na usługę abonamentową, będą mieli do wyboru dwa promocyjne zestawy. W skład pierwszego wchodzi smartfon Samsung Galaxy A70, którego cenę początkową obniżono z 469 złotych do jednej złotówki w ofercie Play M z dopłatą 50 złotych miesięcznie. Podsumowując, za urządzenie wyjdzie łącznie 1201 złotych (raty + opłata początkowa), podczas gdy w sklepach (u autoryzowanych partnerów) sprzedawane jest ono za niemal 1800 złotych. Co więcej, użytkownicy otrzymają w prezencie aż pół roku bezpłatnego dostępu do Tidal Premium. Można go aktywować najpóźniej do 9 stycznia 2020 roku.

Reklama

Play informuje, że korzystanie z Tidala pomniejsza dostępny pakiet danych. Jeśli użytkownik nie zrezygnuje z subskrypcji i po upływie okresu promocyjnego przynajmniej raz skorzysta z usługi, operator zacznie naliczać opłatę w wysokości 19,99 złotych miesięcznie. Okres sześciu miesięcy jest liczony od daty aktywacji.

W skład drugiego zestawu wchodzi natomiast smartfon Xiaomi Mi 9 Lite w kolorze czarnym lub niebieskim i opaska Xiaomi Mi Smart Band 4. Jego cena to złotówka na start + 50 złotych dopłaty miesięcznej w ofercie Play M. Abonament obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet 20 GB internetu.

Play Now TV Box – oferta na święta Bożego Narodzenia 2019

Play przygotował także propozycję dla osób, które chciałyby przy okazji dokupić usługę telewizyjną. Jeśli zdecydują się na pakiet Play Now TV Box, którego ceny zaczynają się już od 10 złotych miesięcznie po rabatach, dostaną dostęp do HBO GO za darmo przez aż sześć miesięcy. Biorąc pod uwagę ostatnie podwyżki, wartość gratisu to blisko 150 złotych. Aby jednak skorzystać z tej oferty, trzeba jednocześnie podpisać umowę albo aneks na abonament telefoniczny Play M lub Play L bądź Play Homebox.

źródło: Play

Play jednocześnie informuje, że oglądanie HBO GO pomniejsza dostępny pakiet danych, a od siódmego miesiąca zacznie naliczać opłatę 20 złotych co miesiąc. To i tak dobra cena, ponieważ dla innych klientów została podniesiona przez HBO do 24,90 złotych miesięcznie.

Źródło: Blog Play