fot. rawpixel / Pixabay

W Plusie już są święta. Operator startuje z bożonarodzeniową promocją

Mimo że do świąt Bożego Narodzenia pozostaje jeszcze siedem (!) tygodni, w większości sklepów już wystawiono świąteczny asortyment. Jak widać, Plus także nie zamierza się ociągać – od dzisiaj startuje z dedykowaną temu okresowi promocją. Co można zyskać?

Plus jako pierwszy wprowadził do sprzedaży świąteczną promocję. Wkrótce to samo zrobi Orange – jeszcze przed opublikowaniem oficjalnego komunikatu poznaliśmy jej szczegóły. Pozostali operatorzy, tj. Play i T-Mobile, zapewne również nie będą się ociągać i na dniach przedstawią swoje propozycje.

Reklama

Świąteczna promocja Plus

Na obecną chwilę zrobił to tylko Plus, więc zobaczmy, co przygotowała dla swoich klientów ta sieć. Osoby, które w okresie od 4 listopada do 26 grudnia 2019 roku podpiszą nową umowę na usługi głosowe lub przedłużą dotychczasową i wybiorą abonament nie niższy niż 29,90 złotych miesięcznie, będą przez trzy miesiące mogły bez żadnych opłat korzystać z pakietu IPLA Polsat Sport Premium, pakietu IPLA HBO (w jego skład wchodzą także kanały z rodziny AXN i Cinemax) oraz serwisu streamingoweg TIDAL w wersji Premium.

Aby skorzystać z bonusu, klient będzie musiał (najpóźniej do 3 stycznia 2020 roku) wysłać bezpłatny SMS na numer 80200 o treści „LIGA”, „HBO” lub „TIDAL”, w zależności od tego, którą usługę chce włączyć (można wszystkie trzy albo tylko wybrane). W pierwszych dwóch przypadkach trzeba też dokonać aktywacji na www.ipla.tv najpóźniej do 10 stycznia 2020 roku.

Po trzech miesiącach bezpłatnego korzystania klient, jeżeli nie zrezygnuje z subskrypcji, zapłaci 40 złotych miesięcznie za pakiet IPLA Polsat Sport Premium, 20 złotych miesięcznie za pakiet IPLA HBO i/lub 19,99 złotych miesięcznie za TIDAL Premium.

źródło: Polkomtel

Jak wspomniałem, sprzedaż świątecznej oferty Plusa rozpoczyna się już dziś, więc jeśli nie możecie się doczekać, aby poczuć magię świąt Bożego Narodzenia, to operator Wam w tym pomoże. Ja natomiast czekam na promocje Play i T-Mobile – wtedy zobaczymy, kto w tym roku jest najhojniejszym Mikołajem :)

Źródło: GSMOnline, informacja prasowa