10 lat Galaxy
10 lat Galaxy / Samsung

Świetna promocja Samsunga – aż do 500 zł dodatkowego bonusu przy zakupie smartfona!

Jeśli macie w planach zakupić nowy smartfon od Samsunga, to producent ma dla Was specjalne promocje. Dzięki nim możecie zaoszczędzić nawet pół tysiąca złotych.

Galaxy Note 10 i Galaxy S10e

Od dziś w ramach akcji Samsung Odkup i 10 Lat Galaxy przy zakupie wybranych smartfonów możecie sprzedać Samsungowi swój obecny telefon i otrzymać za niego do 500 zł. Jest to jedna z wielu promocji na smartfony z serii Galaxy, do których już przywykliśmy. Tym razem jednak wybranymi przed producenta telefonami nie są najdroższe, największe flagowce, a raczej ich bardziej przystępne wersje. Mam tu na myśli Galaxy Note 10 i Galaxy S10e.

Reklama

Aby skorzystać z promocji, należy do 24 listopada tego roku zakupić wybrany model w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsunga i do 27 listopada zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung.

Galaxy Note 10 wyróżnia się swoim nietuzinkowym wyglądem i tym, że jest to pierwszy, „tańszy” model w serii / Tabletowo.pl

Mamy 7 dni od pierwszego uruchomienia na wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a w ciągu 14 dni po jego zarejestrowaniu, w apce Samsung Members wyświetli nam się voucher zwiększający wartość smartfonu, który sprzedajemy w ramach akcji Odkup o 500 zł. Voucher jest ważny 7 dni od daty pobrania. Zasady jego realizacji jak i informacje na temat wyceny znajdziecie na stronie wycena.samsung.com.

Samsunga Galaxy Note 10 możecie kupić na przykład w Media Expert

Samsung Galaxy S10e
Galaxy S10e zatrzymał większość najważniejszych cech z topowej S10, a przy okazji jest zdecydowanie bardziej kompaktowy / Tabletowo.pl

Galaxy A10 i Galaxy A20e

Jeżeli jednak dla kogoś Galaxy Note 10 jak i Galaxy S10e to nadal zbyt wysoka półka, może zaoszczędzić 150 zł przy zakupie budżetowych Galaxy A10 i Galaxy A20e. Tym razem jednak nie musimy sprzedawać obecnego urządzenia, a pieniądze nie zostaną nam podane w formie vouchera.

Podobnie jak z wyższymi modelami urządzenie należy zakupić do 24 listopada tego roku i aktywować je (uruchomić z polską kartą sim) do 27 listopada. Następnie wystarczy zalogować się w aplikacji Samsung Members, a po upływie 14 dni wyświetlony zostanie nam kod na zwrot części ceny zakupionego urządzenia. Ważny jest on przez tydzień, a wypłaty 150 złotych dokonujemy w bankomacie. Jeśli chcecie poznać szczegółowe informacje na temat promocji i jej regulamin, znajdziecie je na premia.samsung.pl

Samsungi Galaxy A10 oraz Galaxy A20e dostępne są w sklepie Media Expert

 

Samsung Galaxy A20e i Galaxy A10 / Samsung

Źródła: Samsung